Uwielbiasz fotografię, marzysz o tym, by podszkolić się pod okiem specjalisty, ale nie masz czas na to czasu ani pieniędzy? Jest okazja, by zrobić to szybciej, taniej, ale na najwyższym poziomie!

Polska zaprasza na jednodniowe warsztaty fotograficzne dla amatorów. Podczas kursu profesjonalnych porad udzielą nasi najlepsi fotografowie. Dowiesz się, jak wykorzystać sprzęt, który posiadasz, zapoznasz z jego podstawowymi funkcjami. Dostaniesz cenne wskazówki na temat tego, jak zrobić profesjonalne zdjęcie. Warsztaty trwają ok. 7 godzin, dostępnych jest 5 terminów.

Magazyn National Geographic od zawsze jest związany z fotografią najwyższej jakości, skupia wokół siebie najlepszych fotografów na świecie. Kompetencje w zakresie fotografii pozwoliły na stworzenie jednego z najważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce: Wielkiego Konkursu Fotograficznego, który do tej pory miał już 8 edycji (trwa 9 edycja).

National Geographic Polska jest również organizatorem licznych wystaw fotograficznych – w 2012 roku, na terenie centrów handlowych, powstało 21 ekspozycji.National Geographic.

Warsztaty fotograficzne
National Geographic Polska skierowane są przede wszystkim do amatorów – osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fotografią albo sporadycznie korzystających z aparatu fotograficznego, utrwalających rodzinne wydarzenia czy wakacyjne podróże. Na warsztatach każdy z uczestników może zapoznać się z tajnikami fotografii, poznać wszystkie funkcje swojego aparatu i zapoznać się z najlepszymi na świecie fotografiami NG. Teraz możesz wykupić kurs w specjalnej cenie na gruperze: