Victor Borsuk od kilkunastu lat zajmuje się zawodowo kitesurfingiem. Podobno upadał niezliczoną ilość razy i doznał całego repertuaru kontuzji, ale go to nie zniechęciło. Nie porzucił ukochanego sportu, a ten mu się za to pięknie zrewanżował. Teraz dostarcza mu radości, przynosi zwycięstwa (Victor jest m. in. siedmiokrotnym Mistrzem Polski) i pozwala na odkrywanie świata.

Prezentujemy film z Indonezji, dokąd kitesurfer poleciał za wiatrem, ale znalazł tam znacznie więcej niż tylko idealne warunki pogodowe. Mamy nadzieję, że piękne barwy wody, piasku i egzotycznej roślinności nasycą Wasz wzrok i ciekawość, ale wyobraźnię pozostawią nienasyconą. W końcu ma to być inspiracja do kolekcjonowania własnych wspomnień!

 

 

Spróbuj kite'a z Victorem!

Pewnie wielu z Was chodzi po głowie podróż w tamte rejony, a czy są tu tacy, którzy chcą spróbować kitesurfingu? O tym, jak zacząć/dlaczego warto zacząć, piszemy w lipcowym numerze Travelera. Jest ku temu świetna okazja, bo Victor ma wciąż jedno wolne miejsce na obozie kite'owym na Helu. Zajrzyjcie na kanał Victora i spróbujcie!