Mała fotorelacja z wyjazdu na Malediwy. Ogólnie mogę powiedzieć, że jest autentycznie pieknie. Lazuorowa woda, biały piasek, ładne rafy z ciekawą fauną i piekielnie drogo. Nie wspomnę o lotach, żeby dotrzeć na miejsce. Najwierw samochodem do Warszawy, potem z Warszawy do Dubaju i czekanie na lotnisku. Z Dubaju do Male i znowu czekanie, dalej hydroplanem na wyspę, która da się przejść w 10 minut całą. Tylko na odpoczynek z pięknymi, rajskimi widokami. Za długo też nie dobrze, bo za bardzo nie ma tam nic innego poza wysepkami  z kuroratmi. Podróż z powrotem zajęła nam jakieś 30 godzin z czekaniem na lotniskach, ale ogólnie warto się wybrać i zobaczyć raz w życiu. Palmy kokosowe, ciepło i ładnie. Atmosfera do relaksu i naładowania akumulatorów. Z pogodą różnie, bo bylismy w listopadzie. W sumie pierwsze dwa dni było pochmuro i lało. Peirwszy dzień się nie przejmowałem, ale drugiego już pojawił się stres, że tak bedzie cały czas. Trzeciego już wyszło słońce i ogólnie było słonecznie, nei liczac tego, że przynajmniej raz na dzień przechodziła wielka chmura i lunęło z niej deszczem. Nie kropiło tylko lało. Podobno sezon bez pory deszczowej jest tam od stycznia do marca, ale to dość małe widałeki czasowe na planowanie urlopu.

 

 

 

 

 

Muszę przy okazji pchwalić linie Emirates. Rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie nawet w klasie ekonomicznej, bo taką lecieliśmy. Dwoma samolotami. Jednak ten lepszy, nowszy był z Polski do Dubaju, a dalej w Azję, czyli do Male już był jakiś słabszy, bez USB w fotelu ;).

Zachęcam też do odwiedzenia mojego bloga finansowego. Ostatnio pojawiła się aktualizacja dotycząca wyboru najlepszego i najtańszego leasingu.

Najlepszy Leasing - Gdzie najlepiej? Ranking ofert

Najlepszy leasing trudno wybrać, a najtańszy wcale nie musi być najlepszy. Każdy przypadek jest bardzo indywidualny i warto porównać conajmniej kilka ofert, a potem negocjować warunki leasingu. Zachęcam do lektury.

 

 

 

 

 

 

Inne: