Jeśli podróżujesz z dziećmi, warto pomyśleć o specjalnych ofertach, jakie przygotowują różne hotele. Novotel zapewnia przygotował specjalny program Family&Novotel: na dwoje dzieci do 16. roku życia, mieszkające z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli wolą one mieszkać oddzielnie – rodzice dostaną na drugi pokój aż 50% zniżki. Nowoczesne i przestronne wnętrza zaprojektowano tak, by wygodnie mogło w nich przebywać dwoje dorosłych wraz z dwójką swoich pociech. Wyposażono je w podwójne łóżko dla rodziców, telewizję z dziecięcymi kanałami oraz sofę, która po rozłożeniu zmienia się w dwuosobowe miejsce do spania.
W bogatej ofercie Family&Novotel bezpłatne jest również wyposażenie dla niemowląt, m.in. podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka i stoliki do przewijania. Rodzinom, które mają ochotę odpocząć w niedzielę nieco dłużej, hotele zapewniają możliwość wymeldowania się do godziny 17:00.

Zabawa wiecznie trwa!

Marka Novotel zadbała o szereg atrakcji dla najmłodszych gości. W każdym hotelowym lobby zaaranżowano pełne kolorów miejsca zabaw dla dzieci, które wyposażone są w funkcjonalne mebelki oraz zabawki edukacyjne. W nowocześnie zaprojektowanym kąciku zabaw „Kids Corner” znajdują się gry video, klocki Kapla czy biblioteczka. Większość hoteli posiada ponadto basen oraz zewnętrzny plac zabaw. Dzięki partnerstwu marki Novotel z firmą Microsoft we wszystkich obiektach sieci dostępne są konsole Xbox 360, zaś w Novotel Warszawa Centrum dzieci mogą korzystać z zestawów Xbox Kinect.

Novotel & Disney
Z okazji premiery najnowszej animacji Disneya „Samoloty 2” marka Novotel przygotowała specjalne odlotowe atrakcje dla rodzin z dziećmi w ramach programu Family&Novotel! Wspólne działania promocyjne to efekt współpracy marki Novotel z Disneymedia+ - działem odpowiedzialnym za promocję
i reklamę w The Walt Disney Company Polska. Posiadacze karty Le Club Accorhotels mogą wymienić uzbierane punkty na zaproszenia na przedpremierowy pokaz, natomiast dzieci przy zameldowaniu otrzymają filmowe gadżety.

Promocja zdrowych posiłków
Od czerwca br. marka Novotel wprowadza nowy koncept gastronomiczny NOVO2 (Novo Square) do swoich hoteli.
W karcie goście będą mogli skosztować dań z kuchni międzynarodowej przygotowanej w oparciu o zbilansowaną dietę, potraw bezglutenowych oraz wegetariańskich (część
z propozycji dostępna będzie w usłudze room-service). Natomiast w ramach programu Family&Novotel w specjalnym menu dla dzieci do wyboru ich ulubionych posiłków zachęca wesoły Gustino, który jednocześnie symbolizuje najwyższą jakość potraw. Czekając na posiłek, najmłodsi otrzymują kolorowanki i kredki do rysowania.

Zawsze w kontakcie
Przebywając w hotelach Novotel w każdym momencie możemy korzystać z Internetu. Ustawione w lobby kąciki internetowe Web Corner on a Mac, wyposażone są w komputery Apple. Jeżeli goście będą potrzebowali wejść do sieci, w szybki i prosty sposób mogą sprawdzić pocztę e-mail czy zdobyć informację o atrakcjach w mieście, w którym właśnie się znajdują. Ponadto w każdym z pokoi dostępne jest WiFi.