W projekcie biorą udział supergwiazdy kina indyjskiego, w tym bożyszcze setek milionów fanów - Salman Khan. Polską część produkcji realizuje Film Polska Productions.

Zdjęcia, które zaplanowano w Polsce będą należały do najtrudniejszych w całym przedsięwzięciu. Pełne napięcia, widowiskowe sceny akcji i pościgów rodem z kina amerykańskiego, które realizowane będą w Warszawie, zaskoczą wszystkich widzów, a przed wszystkim tych, którzy spodziewają się filmu w stylu Bollywood. Reżyserii i produkcji podjął się jeden z najbardziej znaczących ludzi  indyjskiego przemysłu filmowego - Sajid Nadiadwala. Indyjskie supergwiazdy oraz ekipa filmu Kick, pojawią się w Warszawie na kilka dni przed pierwszym klapsem.
Kick to utrzymana  w konwencji dramatu sensacyjnego opowieść o trójce bohaterów, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - w Warszawie. U boku Salmana Khana wystąpią także inne wielkie osobowości kina indyjskiego - Randeep Hooda, Jacqueline Fernandez oraz Nawazuddin Siddiqui. Główne i jednocześnie najbardziej spektakularne sceny  filmu kręcone będą w samym Centrum Stolicy oraz w jego okolicy. Indyjskich i polskich filmowców będzie można spotkać m.in. pod Pałacem Kultury i Nauki, na Moście Gdańskim, ulicach: Marszałkowskiej, Pięknej i Placu Konstytucji oraz na obrzeżach miasta.
Początkowo autorzy rozważali umieszczenie głównej akcji filmu w Londynie. Jednak ostatecznie zwyciężyła Warszawa, jako miasto wnoszące więcej świeżości, dające więcej inspiracji oraz przestrzeni dla twórczej kreatywności. - Jesteśmy dumni, że uczestniczymy w tej megaprodukcji. Jak dotąd jest to nasz największy projekt realizowany z indyjskimi partnerami, choć  na swoim koncie mamy ich już kilkadziesiąt. Wierzymy, że tą produkcją udowodnimy, jak bardzo Polska może być atrakcyjna dla światowego przemysłu filmowego - mówi Krzysztof Sołek, Prezes Film Polska Productions, która realizuje polską część produkcji.