A czemu nie kupić spodni, które nadają się zarówno do biura jak i do przeżywania dzikich przygód poza miastem? Niemożliwe? Właśnie ten mit obala czeska marka Bushman, szturmem podbijająca polski rynek. Podróżnik nie musi już wyglądać jak obdarta wersja Indiany Jonesa, w znoszonych dżinach i poplamionym podkoszulku, który obciera nas na plecach.


Marka Bushman obecna jest na europejskim rynku od roku 1997. Znana między innymi w Niemczech, Austrii, Słowacji i swoich rodzimych Czechach, teraz wchodzi na polski rynek, ze swoją wyjątkową ofertą. Ubrania marki Bushman wykonywane są wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak wysokiej, jakości bawełna, len, skóra, wełna czy włókna bambusowe. Projekty są tworzone w konsultacji z ludźmi, którzy podróżowaniem zajmują się, na co dzień, nie są też skomplikowane czy „jednosezonowe”. Wytrzymałe materiały wzmacniane specjalnymi szwami, praniem enzymowym, i barwione pigmentowo, w połączeniu z funkcjonalnym i wygodnym krojem, tworzą podstawę każdej kolekcji Bushman.

Zespół Bushmana tworzą ludzie, którzy kochają podróże i przygody, więc doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów. Dwa razy w roku tworzą nowe projekty, wykorzystujące najnowsze możliwości, materiały i technologie. Jednak trzonem całej oferty sklepu zawsze są ubrania sprawdzone w wieloletnich bojach i wyprawach. Prawdziwy odkrywca z pewnością doceni fakt, że marka bardziej skupia się na niezawodności i praktyczności, niż na tym by dopasować się do dzisiejszych trendów mody, które jak doskonale wiemy, zmieniają się szybciej niż obrazy w kalejdoskopie.
Ciepły sweter w połączeniu z koszulą, nada się doskonale na biznesowe spotkanie, czy niedzielny, rodzinny obiad, ale też ogrzeje nas na wysokich szczytach Tatr, Sudetów czy Alp podczas wypadu na narty lub kilkudniowej wyprawy. Spodnie z wytrzymałej bawełny  sprawdzą się doskonale podczas safari na afrykańskiej pustyni, ale też, kiedy córka poprosi nas o naprawę huśtawki. Bushman zdaje sobie sprawę z tego, że podróżnicy cenią sobie praktyczność, wielofunkcyjność, i nie często mają miejsce w plecaku na dodatkowy T-shirt. Całą tą troskę, zrozumienie i doświadczenie, widać w ich ofercie, od dziś, dostępnej dla każdego z Was, na stronie:bushmanwear.pl/pl