Weź pół filiżanki kawy i zarezerwuj chwilę. Gwarantujemy, że to będzie wyjątkowo krótkie 4 i pół minuty. Ujęcia imponującej islandzkiej natury w połączeniu z muzyką działają hipnotyzująco.

Są tu ośnieżone szczyty, onieśmielające przestrzenie, bezwstydnie różowe niebo i gejzery, które wybuchają, kiedy trzeba. Wszystko pokazane w slow motion, współgra ze słowami piosenki "Poczułem wtedy, że jesteś".

Teledysk powstał podczas podróży Dawida Podsiadły na Islandię. - Staraliśmy się uchwycić naturalne piękno nienaturalnie oszałamiającej Islandii – pisze artysta na swoim fanpage’u.

Islandzkie wideo ilustruje utwór „Bóg” . To cover znanej piosenki grupy T.Love, która obchodzi w tym roku swoje 35. urodziny. To część większej akcji T.Cover, w ramach której zaproszeni przez zespół goście nagrywają swoje wersje znanych utworów.

- Dla mnie to zaszczyt, że mogłem dotknąć tego numeru i przepuścić go przez swój układ krwionośny – mówi Podsiadło.

Muzyczna i wizualna interpretacja spodobały się wielu bardziej niż oryginał. "Utwór nabrał nowego wymiaru", "Tekst z muzyką wzrusza", "Fantastycznie podłożony pod tekst, obraz rewelacyjnie z nim współgra", "Zdjęcia z Islandii wprowadzają magiczny nastrój", "Fantastycznie uchwyciliście klimat" - czytamy w komentarzach pod teledyskiem, który obejrzało już ponad 920 tys. osób!

- Jestem zaszczycony i wzruszony. Poważnie. Nigdy bym nie spodziewał się tak potężnej reakcji. My tu sobie na wyjeździe zrobiliśmy obrazy do utworu, na spokojnie (…), a Wasze reakcje są tak ogromne jakbyśmy tworzyli superprodukcję za siedemnaście milionów dolarów kanadyjskich!

Zobacz teledysk:

 


Jeśli też lubisz takie wrażenia, chcesz się z nami podzielić swoimi aktywnościami, zgłoś się i stwórz z nami przewodnik po Polsce Pełnej Przeżyć!