ZOBACZ ZDJĘCIA >>>
Jesień w Legolandzie

Szukasz pomysłu na niezapomniany jesienny weekend z dziećmi? W położonym w duńskim Billund, niespełna 650 km od polskiej granicy Legolandzie, można przenieść się do fantazyjnego świata zbudowanego z ponad 58 milionów klocków LEGO! Atrakcje czekają w 10 strefach tematycznych, m.in. w Minilandzie, czyli miniaturowej krainie pełnej najsłynniejszych budynków świata, podwodnym świecie Imagination Zon albo w NINJAGO World – przeznaczonym dla małych wojowników ninja.

 

Jeśli Halloween, to tylko tu

Popularny park rozrywki od soboty 8 października zmieni się w krainę pełną duchów, czarownic, wampirów, gigantycznych dyń i różnokolorowych światełek. Impreza potrwa 3 tygodnie, w wybrane dni park rozrywki będzie czynny dłużej niż zwykle, do godz. 21.00. Dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat przygotowano atrakcje, które przyprawią je o gęsią skórkę.

Gdy zapadnie noc i nastanie cisza, LEGOLAND spowije dym i rozbłysną setki światełek, które wprowadzą małych i dużych gości parku w fantastyczny świat. Dzieci będą mogły zwiedzić Laboratorium Szalonego Profesora, Pałac Królowej Lodu, Koło Fortuny i klatkę wilkołaków. Przez Nawiedzony Las przeprowadzi je dobra czarownica, trzeba będzie jednak strzec się jej złej siostry, która ukrywa się w drzewach. Na terenie parku powstanie gigantyczna dynia z 100 000 klocków LEGO.

Strefa Miniland dla najmłodszych gości zostanie specjalnie przyozdobiona lampionami i mrożącymi krew w żyłach dekoracjami. Dzieci zabawiać będą postaci przebrane za wiedźmy i wampiry, które wszystkim maluchom będą rozdawać prezenty. Z kolei na scenie Fanta Halloween odbędą się liczne pokazy i zabawy dla całych rodzin, m.in. wampir Viggo zaprezentuje swój magiczny show, a dynia Olli zatańczy najdzikszy dyniowy taniec.

 

Zielona maź, smacznego!

Hotele LEGOLAND i LEGOLAND Holiday Village, w których nocują goście parku, zostaną przyozdobione gigantycznymi pająkami i tematycznymi dekoracjami. Dodatkową atrakcją będzie budzące dreszczyk emocji halloweenowe menu serwowane w restauracji na zamówienie gości np. gofry z zieloną mazią.

Dzieci będą mogły także przebrać się w najstraszniejszy halloweenowy strój, wziąć udział w konkursie i wygrać darmowy wstęp do parku rozrywki.

Szczegółowy program jest dostępny na LEGOLAND.dk