W Warszawie, jak na stolicę przystało, można posmakować kuchni z całego świata. Mocno na kulinarnej mapie stolicy namieszały Browary Warszawskie, które były jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w minionym roku. To tutaj, na warszawskiej Woli, przy ulicy Grzybowskiej 58 wypijcie najlepsze piwo własnej produkcji, a także wypróbujecie potraw z najodleglejszych zakątków globu. Co ważne, każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od azjatyckich specjałów, poprzez klasyki kuchni polskiej, na egzotycznych smakach kończąc. 

Bombaj Masala Wola, czyli Indie w samym sercu Warszawy

Jednym z najbardziej wyczekiwanych otwarć w Browarach Warszawskich był Bombaj Masala Wola. W najpopularniejszym kompleksie gastronomicznym w stolicy brakowało do tej pory autentycznej kuchni hinduskiej. Od początku marca jest już jednak komplet. Choć restauracji pod szyldem Bombaj Masala w Warszawie jest już kilka, to jak zapewniają ich założyciele, lokal na Woli jest wyjątkowy pod każdym względem. 

Po pierwsze, menu. Restauracja nieprzypadkowo określana jest jako „pałac indyjskich smaków”. Szef kuchni (Hindus z dziada pradziada) serwuje dania rodem z ulic gwarnego i tłocznego Bombaju, który słynie z najlepszych street foodów. Co więcej, w karcie znajdziemy też imponujący wybór autentycznych indyjskich koktajli, przygotowywanych także w wersji bezalkoholowej. Kolejny aspekt, czyli nastrój, bo drugiej tak multikulturowej restauracji w Warszawie po prostu nie ma. And last but not least – wystrój. Jednak o tym, jak piękne są wnętrza Bombaj Masala Wola przekonajcie się osobiście.

Okoliczności temu sprzyjają, bowiem już w najbliższy weekend odbędzie się oficjalne otwarcie lokalu. W dniach 13–15 maja cała ekipa Bombaj Masala Wola zaprasza na niezapomniane doznania kulinarne, ale także masę indyjskich atrakcji. Oto szczegóły. 

Weekend otwarcia w Bombaj Masala Wola 

Piątek – niedziela (13–15.05)

  • Dania Główne Bombaj Masala Curry 30% mniej! 
  • Bombaj Masala Mojito – w specjalnej cenie 20 zł.

Piątek, 13.05

  • Aperitif: Prosecco/Mango Lassi za jedynie 10 zł.

Sobota, 14.05

  • Wieczór z indyjskimi grami – zagraj w szachy oraz carrom, czyli indyjski bilard (start 17:00).

Niedziela, 15.05

  • Malowanie henną indyjskich wzorów – Mehendi z Ilona’s Henna‘n’ Stuff (14:00 –18:00).

Artykuły, które mogą cię zainteresować: