Ideą naszego konkursu jest kolekcjonowanie ulotnych i najciekawszych chwil. Takich, do których będziemy chętnie wracać. Chcemy zobaczyć wasze prawdziwe przygody, poczuć wasze emocje i poznać was bez żadnych upiększających filtrów czy „obróbki”. Prawdziwe uczucia są najbardziej wyjątkowe.

Dlatego, żeby zachęcić was do dzielenia się z nami swoimi historiami, przygotowaliśmy nagrody niespodzianki. Czas odsłonić kurtynę!
 

Pierwszą nagrodą są smartfony Samsung Galaxy S10+. Już na pierwszy rzut oka przyciągają one eleganckim i funkcjonalnym designem. Wyświetlacz Infinity-O prawie zupełnie nieograniczony ramką jest idealną przestrzenią do pracy i rozrywki. Dla nas, podróżników, zawsze ważnym elementem urządzenia mobilnego jest aparat. Z Galaxy S10+ możecie się poczuć, jakby w kieszeni nagle znalazła się zawartość profesjonalnej torby fotograficznej. Jak to możliwe?

 

Odpowiedzią są cztery obiektywy , tak, nie pomyliliśmy się, aż cztery! Szeroki kąt? Selfie? Teleobiektyw? Teraz na wszystkie te wyzwania odpowiada jedno urządzenie, które zawsze masz ze sobą. Dodatkowo dzięki Galaxy S10+ można ochwycić wyjątkowe wspomnienia nawet nocą! Podwójna przysłona aparatów Galaxy S10+ dostosuje i zoptymalizuje oświetlenie przed naciśnięciem spustu migawki, a ponadto wydajny procesor automatycznie połączy wiele ujęć tego samego wyjątkowego momentu zrobionych przy słabym oświetleniu w jedno piękne zdjęcie.

 

Nie zapomnijmy także, że Galaxy S10+ mogą nagrać filmy godne profesjonalnych kamer. Ultraszeroki obiektyw z technologią Super steady umożliwia płynne nagrywanie każdej, nawet najbardziej szalonej akcji w najbardziej ekstremalnej warunkach! Trudno wyobrazić sobie lepszego technologicznego partnera w podróży.

Teraz czas na nagrodę niespodziankę. Do współpracy przy konkursie #BedzieCoWspominac zaprosiliśmy znaną i lubianą parę podróżników z projektu „Busem przez świat”. Ola i Karol Lewandowscy w swoim wesołym kolorowym busie odwiedzili już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Mają „na liczniku” ponad 500 tysięcy kilometrów! W ramach naszego konkursu możecie wygrać aż dwa prezenty od tej pary.

Pierwszy to wspólna kolacja lub grill, podczas którego będziecie mogli wymienić się doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami na najciekawsze podróże. Ola i Karol znani są ze swojej życzliwości, a to, co zdążyli sami zobaczyć i przeżyć z pewnością zainteresuje was przed własnymi kolejnymi podróżami. Wspominaliśmy, że świetnie gotują?
 

To jednak nie wszystko. „Busem przez świat” specjalnie dla laureata lub laureatki naszego konkursu przygotowało miejsce w swoim kursie Zawodowy Podróżnik. Karol, który od dziesięciu lat prowadzi swojego bloga i realizuje się zawodowo jako podróżnik dzieli się unikalną wiedzą o tym jak zarabiać na własnej pasji. Życie z podróżowania - brzmi zbyt pięknie by mogło być prawdziwe? Karol zdradzi wam jak doszedł do tego momentu i podpowie jak pokierować własną karierą by móc osiągnąć taki cel.

Z pewnością z takiej przygody będzie co wspominać!
 

Nagrody już znacie – teraz czekamy na Wasze historie, wspomnienia i zdjęcia!

 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Tekst powstał we współpracy z marką Samsung.