Fotograf uchwycił na swoich zdjęciach prawdziwe oblicze czworonogów – ich charakter, emocje i energię, czystą energię. Gwarantujemy, że będziecie uśmiechać się do ekranu!

ZOBACZ GALERIĘ >>>

Prawdopodobnie każdy ma wśród znajomych szalonego psiarza. Kogoś, kto regularnie dzieli się zdjęciami swojego pupila w codziennych sytuacjach: Pusia leżąca na kanapie, Pusia w trakcie zabawy, Pusia podczas posiłku. Przychodzi ci już ktoś do głowy? Właśnie.

Kevin Sarasom, fotograf z Kanady, otworzył studio fotograficzne, w którym psy mogą liczyć na profesjonalną sesję. Zaglądamy do jego Off Leash Studio, gdzie wykonywane są wyjątkowe zdjęcia. Takie, które oddają niepowtarzalną osobowość zwierzaka.

Fotograf wspiera się znajomością technik filmowych i wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu portretów. Potrafi uchwycić „ten moment”, ten ułamek sekundy pełen psiej energii. Na swoich zdjęciach odsłania często zaskakujące aspekty zwierzęcych zachowań.

Dzięki swojej pasji Kevina Sarasoma zdobył tysiące fanów na całym świecie. Jego prace można oglądać na stronie internetowej offleashstudio.com.

Bartosz Dziewanowski/hg