W poszukiwaniu perfekcyjnych kadrów National Geographic Polska wspólnie z Samsung zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „DZIEŃ & NOC”. Na autorów 3 najciekawszych zgłoszeń czekają smartfony Samsung Galaxy S9+. Co trzeba zrobić, aby je wygrać?

Zrób 2 zdjęcia miejsc, które Cię zachwyciły, jedno w ciągu dnia, a drugie w nocy. Pokaż ciekawe kadry, uchwyć niezwykłość chwili, pokaż miejsca które zmieniają się pod wpływem światła. Łap każdy ciekawy moment bez względu na porę dnia..

Weź udział w konkursie -> http://24h.national-geographic.pl/

W ramach konkursu fotograficznego przygotowujemy specjalnie dla Was serię fotograficznych inspiracji od ambasadorów naszego projektu. Każdy z nich otrzymał smartfon Samsung Galaxy S9+. Podczas trwania konkursu dzielą się oni pięknymi zdjęciami z wyjątkowych miejsc oraz informacjami jak zrobić dobre zdjęcie w trudnych  warunkach oświetleniowych. Zobacz więcej -> http://24h.national-geographic.pl/inspiracje

3 najciekawsze zgłoszenia zostaną opublikowane na łamach National Geographic Polska, a ich autorzy otrzymają smartfony Samsung Galaxy S9+.

O Samsung Galaxy S9+

Największa zaleta dla fotografii to podwójna przysłona w aparatach Galaxy S9 i S9+. Zainspirowana jest najdoskonalszym mechanizmem stworzonym przez naturę, jakim jest źrenica oka. W zależności od okoliczności, zwęża się lub rozszerza (F1.5 lub F2.4) regulując ilość światła. Poczuj klimat każdej chwili.

>>> Zobacz nocne zdjęcia wykonane Samsung Galaxy S9+

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu na stronie: http://24h.national-geographic.pl/