Poszukiwania idealnego miejsca do pracy mogą być drogą przez mękę, niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, przedsiębiorcą czy freelancerem. Jest jednak takie miejsce w Polsce, które usatysfakcjonuje każdego!

Biuro marzeń

Zamknij oczy i wyobraź sobie idealne miejsce pracy. Czy pierwsze, co przychodzi ci na myśl, to biurko w zatłoczonym openspace, otoczone przez ludzi rozmawiających głośno przez telefony, jedzących, pijących i gadających? A może wolisz dom nad jeziorem, który jest jednocześnie twoim biurem? Decyzja należy wyłącznie do ciebie! Warmia i Mazury to region przyjazny przedsiębiorcom i chętnie wybierany przez przedstawicieli wolnych zawodów czy artystów. – Nie dziwię się, że tak wiele osób przeprowadza się na Warmię i Mazury. U nas się po prostu dobrze żyje – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

 

Idealna lokalizacja

Dlaczego właśnie Warmia i Mazury? Po pierwsze – to region doskonale skomunikowany z resztą kraju. Lotnisko, liczne połączenia kolejowe, a także najważniejsze drogi krajowe – to wszystko sprawia, że można szybko i wygodnie dostać się tam z każdego punktu w Polsce. Po drugie – na miejscu nie uświadczysz korków ani zanieczyszczeń, czyli zmory metropolii – tutaj żyje się wolniej, bliżej natury. Do pracy można dojeżdżać na rowerze, oddychając świeżym powietrzem zamiast spalinami samochodów. Albo po prostu pracować z ogrodu!

 

Przedsiębiorczy z natury

Bliskość natury może sprawiać wrażenie miejsca wyłącznie turystycznego. Nic bardziej mylnego. Województwo od lat wspiera przedsiębiorczość i przyciąga największych inwestorów. Skutkuje to produkcją m.in. mebli, łodzi czy jachtów, które doceniane są przez odbiorców na całym świecie. A to tylko mały wycinek gospodarczego bogactwa regionu. – Inteligentne specjalizacje wyznaczyły nam kierunek rozwoju i przyciągnęły kapitał krajowy oraz zagraniczny – mówi z dumą marszałek Brzezin.

 

Urlop każdego dnia

Warmia i Mazury to nie tylko doskonałe miejsce do pracy, to przede wszystkim doskonałe miejsce do życia. Tysiące jezior, bezkresne lasy i łąki zachęcają do aktywnego wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tylko tutaj po pracy możesz popływać żaglówką, pojechać na wycieczkę rowerową albo po prostu iść na długi spacer w przerwie między zadaniami i poczuć się jak na urlopie. Bogata baza noclegowa i rozbudowana infrastruktura zachęcają do bliższych i dalszych wycieczek i do odkrywania najbardziej urokliwych miejsc. A zdrowa produkowana lokalnie żywność, z której słynie województwo? Każdy mieszkaniec Warmii i Mazur potwierdzi, że region gwarantuje zdrowe życie i czysty zysk. – O zaletach regionu najlepiej przekonać się osobiście – mówi marszałek. – Ale ostrzegam, znacznie łatwiej do nas przyjechać niż nas opuścić – dodaje, śmiejąc się. 

Dowiedz się więcej:

http://invest.warmia.mazury.pl

fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

Materiał sponsorowany