Już dziś możemy oddawać głosy na swoich ulubionych wędrowców, którzy w najciekawszy sposób opisywali polskie województwa. 16 wybranych osób (czasem par) ruszyło na rodzime szlaki, by odkrywać przed nami piękno kraju. Powstały niezwykłe opowieści, filmy i sesje zdjęciowe. Teraz możemy wybrać te, które najbardziej przypadły nam do gustu. Jak to zrobić?

Głosujemy za pomocą aplikacji na stronie: www.mistrzostwablogerow.polska.travel

Można wybrać ulubieńca kilka razy, ale w odstępie co najmniej 48 godzin. Oddanie głosu aktywuje link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail głosującego. Dopiero aktywacja linku jest właściwym oddaniem głosu. 

Kochasz Polskę? Lubisz czytać o podróżach i oglądać filmy blogerów? Wybieraj laureatów! Wystarczy wejść na stronę mistrzostw i nacisnąć przycisk „Zagłosuj” na profilu wybranego podróżnika! Obejrzyjcie dokładnie ich relacje! Wszystkie są fantastyczne i aż ciężko wybrać jedną...


Przeczytaj także:  Rzeczpospolita Ptasia w Lubuskiem – Kasia i Tomek, autorzy bloga pogodzinach.pl, na stałe mieszkają w Krakowie, ale – jak sami o sobie mówią – mają „symptomy niegroźnej życiowej nadaktywności”


Przeczytaj także: Na co warto wydawać pieniądze! – autorzy bloga szalonewalizki.pl przedstawiają Szlak Połamanych Semaforów na Mazurach, niesamowicie intrygującą trasę północnej Polski