Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Wielkim Konkursie Fotograficznym to do 30 listopada br. za pośrednictwem strony www.wkf.national-geographic.pl wysłać zdjęcie w ramach 5 kategorii tematycznych: Krajobraz, Zwierzęta, Ludzie, Fotoreportaż oraz kategorii specjalnej #WeLovePhoto: Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.wkf.national-geographic.pl. Każdy uczestnik może przesłać do 5 fotografii w każdej kategorii tematycznej z wyjątkiem kategorii FOTOREPORTAŻ, w której można nadesłać minimum 5 a maksimum 10 zdjęć. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania zdjęć znajdują się w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie: http://wkf.national-geographic.pl/regulamin.

Zdjęcia nadesłane do konkursu podlegają ocenie Jury, w którego skład w tegorocznej edycji wchodzą: Agnieszka Franus – Redaktor naczelna National Geographic Polska, Iwona el Tanbouli-Jabłońska Dyrektor artystyczna National Geographic Polska, Marek Arcimowicz Fotograf zawodowy od „zadań specjalnych” z 20-to letnim stażem, Paweł Młodkowski fotograf National Geographic Polska oraz Mariusz Stochlak fotograf i podróżnik, ambasador ASUS Polska. Spośród nadesłanych zdjęć Jury konkursu przyzna: Grand Prix, a także 1 miejsce i wyróżnienia w każdej z 5 kategorii tematycznych w których nagrodami są:

GRAND PRIX

ASUS ZenFone Zoom S i ASUS ZenBook UX430

PIERWSZE MIEJSCA

ASUS ZenFone 3

WYRÓŻNIENIA

ASUS ZenFone 3 Max

Konkurs będzie trwał do 30 listopada. Wyniki konkursu poznamy po obradach jury, które zaplanowane są na początek grudnia.

Sponsorem konkursu i Patronem kategorii #WeLovePhoto jest firma ASUS Polska. Patroni medialni to: National Geographic Polska.