Holenderski przewoźnik, z okazji  nadchodzącej 95. rocznicy swoich urodzin, oferuje upust na loty do kilku miast w Wielkiej Brytanii oraz we Francji, Hiszpanii i Norwegii. Na liście nie zabrakło również Portugalii, Belgii czy Luksemburga. Oferta KLM obowiązuje od 29 września do 10 października 2014, a przeloty można rezerwować na stronie www.klm.pl, poprzez infolinię oraz w biurach podróży w całej Polsce.
Edynburg, Amsterdam, a może Lizbona?
Największy wybór promocyjnych biletów dotyczy miast na Wyspach Brytyjskich, dokąd KLM oferuje bogatą siatkę połączeń. Taniej polecimy na przykład do Edynburga i Manchesteru – w cenie od 705 PLN. Niewiele więcej zapłacimy za bilety lotnicze do Aberdeen i Birmingham (obydwa miasta dostępne są już od 725 PLN). Na liście KLM znalazły się także Leeds (975 PLN) i Newcastle (895 PLN). Natomiast za przelot do stolicy Irlandii – Dublina zapłacimy 975 PLN.  
 
Niekwestionowanym hitem tej promocji jest Amsterdam – dostępny już od 495 PLN. W dobrej cenie są także bilety do Lizbony i Tuluzy, za które zapłacimy jedynie 705 PLN. Z kolei już za 725 PLN polecimy do: Bergen i Stavanger (w Norwegii), Bilbao (jednej z nowości w siatce połączeń na terenie Hiszpanii), Lyonu oraz Madrytu. Tanio "tradycyjną" linią
Wybierając KLM warto zwrócić uwagę na największe atuty podróży tzw. „tradycyjną linią”. W przeciwieństwie do tanich linii, KLM oferuje w czasie lotu bezpłatne napoje i przekąski, a każdy z pasażerów może ze sobą zabrać bez dodatkowych opłat duży bagaż podręczny (do 12 kg). Wszystkie wyloty realizowane przez holenderskiego przewoźnika realizowane są z lotniska Chopina w Warszawie. Natomiast w przypadku przesiadki, samolot zmieniamy na bardzo lubianym przez podróżnych i zdobywającym liczne nagrody lotnisku Amsterdam Schiphol, co istotne wyłącznie w dogodnych dla pasażerów godzinach. Holenderska linia na trasie Warszawa-Amsterdam oferuje aż 3 rejsy dziennie. Ponadto podróżni KLM, mają możliwość zbierania mil w programie lojalnościowym linii (Flying Blue), które potem wymienia się na przeloty i udogodnienia podczas podróży. Członkowie programu mogą być zwolnieni z opłat za przewóz bagażu rejestrowanego, korzystają ze zniżek (od 1 października 2014 zmienia się polityka KLM w tym zakresie).
 
Warto pamiętać, że KLM oferuje połączenia do aż 130 miast położonych w najodleglejszych zakątkach świata. Warto śledzić kolejne promocje holenderskiego przewoźnika, gdyż do wielu z tych egzotycznych miejsc nie dolecimy żadną tanią linią. Pełna lista miast objętych urodzinową promocją KLM: www.klm.com/travel/pl_en/plan_and_book/special_offers/flight_offers/index.htm