Podczas trzydniowej, globalnej wyprzedaży Nowy Rok. Nowe Podróże Qatar Airways oferuje pasażerom zniżki do 30% na bilety w Klasie Ekonomicznej i Biznes do licznych miejsc docelowych.

Promocja, która rozpocznie się 20 stycznia o godzinie 00:00 (czasu lokalnego) i skończy 22 stycznia o godzinie 23:59 (czasu lokalnego), oferuje pasażerom możliwość odbycia bardzo korzystnych cenowo podróży do licznych miejsc na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Australii i obu Ameryk.
Aby dokonać rezerwacji lub dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę qatarairways.com/newyearsale.
Promocja obejmuje połączenia w odległych terminach, co zapewnia pasażerom elastyczność wyboru terminu podróży. Kupujący bilet będą mogli polecieć w przeciągu 11 miesięcy – aż do 17 grudnia 2014 roku (obowiązują okresy podróży nieobjęte promocją).

Specjalne ceny obejmują loty do wielu miejsc dostępnych w światowej siatce połączeń Qatar Airways, w tym do zapowiedzianych na rok 2014 nowych portów docelowych, tj. Filadelfia*, Dallas, Larnaka i Edynburg*. Zarówno loty Klasą Ekonomiczną, jak i Biznes kwalifikują do zbierania punktów programu lojalnościowego. Zgromadzone mile mogą zostać wykorzystane w dowolnej linii zrzeszonej w sojuszu oneworld.

Qatar Airways odnotowały błyskawiczny rozwój w ciągu zaledwie 17 lat istnienia. Linie oferują przeloty nowoczesną flotą 129 samolotów, obsługujących trasy do 134 najważniejszych biznesowych i urlopowych miejsc docelowych na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, regionu Azji i Pacyfiku oraz Ameryk.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy siatka połączeń powiększy się o kolejne: do Szardży i Dubai World Central (ZEA) – 1 marca 2014 roku, Larnaki (Cypr) – 29 kwietnia 2014 roku, Filadelfii (USA) – 2 kwietnia 2014 roku, Stambułu-Sabiha Gökçen (Turcja) – 22 maja 2014 roku, Edynburga (Szkocja) – 28 maja 2014 roku, Miami (USA) – 10 czerwca 2014 roku oraz Dallas-Fort Worth (USA) – 1 lipca 2014 roku.

Obowiązują standardowe warunki, w tym limit bagażu bez dodatkowych opłat w Klasie Ekonomicznej do 30 kg do wszystkich miast docelowych.
*Promocyjne stawki obowiązują tylko na loty z Ad-Dauhy do Filadelfii lub Edynburga.
Promocja nie obejmuje lotów w okresie(od 24 lipca do 13 września 2014 roku.

Informacje dodatkowe dla redakcji:
W dniu 30 października 2013 r., Qatar Airways dołączyły do sojuszu oneworld, stając się jedynym kluczowym przewoźnikiem Zatok, który wstąpił do globalnego sojuszu linii lotniczych, by umożliwić pasażerom korzystanie z prawie tysiąca lotnisk w ponad 150 krajach, oraz z 14.000 codziennych przelotów.

Podczas corocznej edycji Światowych Nagród Lotniczych Skytrax 2013 przyznawanych w trakcie Paryskiego Salonu Lotniczego, linie lotnicze Qatar Airways otrzymały nagrody aż trzy tytuły: Najlepszą Klasę Business na Świecie, Najlepszy Lounge dla Klasy Business na Świecie oraz po raz drugi rok z rzędu tytuł dla Najlepszego Personelu Lotniczy na Bliskim Wschodzie.

Linie zostały także uhonorowane tytułem Najlepszej Linii Lotniczej na Bliskim Wschodzie – siódmy rok z rzędu, a Terminal Premium n Międzynarodowym Lotnisku w Dosze został odznaczony tytułem Najlepszych Usług Lotniskowych Typu Premium trzeci rok z rzędu. Qatar Airways zdobyły także prestiżowy tytuł Linii Lotniczej Roku 2011 oraz 2012, przyznawany przez Skytrax. Skytrax jest jedynym, niezależnym, światowym badaniem przeprowadzanym wśród pasażerów, mającym na celu monitorowanie standardów usług lotniczych i jest uważany za ostateczny punkt odniesienia, jeśli chodzi o jakość w branży lotniczej.

Aktualna łączna wartość zamówień na samoloty złożonych przez Qatar Airways to ponad 50 miliardów dolarów. Wśród 250 zamówionych przez przewoźnika maszyn znajdują się Boeingi 787 i 777, Airbusy A350, A380 oraz samoloty z rodziny A320.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.qatarairways.com