Każdy z nas podczas podróży przećwiczył taki scenariusz: miejsce docelowe ciekawe, widoki fantastyczne, ludzie otwarci, ale jest jeden problem... jakość toalet, albo łazienek. A przecież nie ma możliwości zatrzymać na czas podróży naszych codziennych higienicznych potrzeb. Proste i bardzo praktyczne rozwiązanie podsuwa Velvet, który zaprojektował nawilżany papier toaletowy.

Poręczne opakowanie i delikatność to rzeczy, których możecie być pewni sięgając po niego. Inne cechy, które decydują o jego wyjątkowości to biodegradowalność, możliwość wyrzucania do toalety (bez ryzyka jej zatkania) i hypoalergiczność. Zaprojektowano go w trzech wariantach (2 zapachowe i jeden bezzapachowy), każdy charakteryzujący się innymi unikalnymi właściwościami. Teraz możecie sprawdzić czy taki pomysł sprawdzi się podczas waszej podróży!
 

Jak dołączyć do testerów papieru nawilżanego Velvet?

Nic prostszego! Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk:

Wypełnij wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym i odpowiedź na pytanie otwarte. Na zgłoszenie masz czas do 22 maja 2017 r.

To wszystko! W ciągu kilku dni odezwiemy się do 150 osób, które zakwalifikowały się do testowania i całkowicie bezpłatnie wyślemy wybrany papier nawilżany Velvet.

W zamian po zakończeniu okresu testowania poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, w której wyrazisz swoje zdanie na temat testowanego produktu.
 

Powodzenia!