Nie przestajemy marzyć o podróżowaniu! – to hasło przewodnie najnowszego cyklu spotkań wideo, które na naszym Instagramie prowadzi Michał Cessanis. Wicenaczelny Travelera rozmawia ze swoimi gośćmi o najpiękniejszych miejscach w Polsce i na świecie, a wywiady można oglądać na żywo w każdy czwartek o 16:00 na naszym koncie @natgeopl.

Przyświeca nam myśl, że nawet kiedy nie możemy podróżować, możemy o podróżowaniu marzyć!

W najbliższy czwartek - 16.04.2020 - gościem spotkania będzie Michał Głombiowski: dziennikarz Travelera z Pomorza, z którym porozmawiamy o dzikich miejscach nad Bałtykiem, a potem o Krecie, o której wydał książkę

Michał Cessanis jestem wicenaczelnym magazynu „National Geographic Traveler”, autorem telewizyjnej serii podróżniczej „48 godzin” w Dzień Dobry TVN. Napisał także dwie książki: „Opowieści z pięciu stron świata” i „Made in China” wydane przez National Geographic. 

Michał Głombiowski - dziennikarz, stały współpracownik National Geograhic Traveler, podróżnik. Autor książek podróżniczych - "Trzeci dzień" i "Wieczorem przyjdź na zocalo" - laureat nagrody Magellany 2014 za najlepszą książkę podróżniczą roku. Twórca bloga "Podróże Reportera" - serwisu o podróżach, smakach i winie. Jak sam mówi: jest wielbicielem słońca i zapachu liści figowca.

Dołączysz do nas? Do zobaczenia w czwartek o 16:00 na naszym Instagramie @natgeopl.