- Zakończyliśmy 5. edycję plebiscytu 7 nowych cudów Polski, w którym Czytelnicy Travelera wybrali kolejne cuda Polski. Jak widać rodacy cały czas doceniają niezwykłe, czasem zupełnie nieznane miejsca w naszym kraju! - skomentowała redaktor naczelna Travelera, Martyna Wojciechowska

- Całą redakcją gratulujemy Pałacowi Potockich, który zdobył główną nagrodę, całej siódemce, ale też wszystkim nominowanym, którzy dzielnie walczyli do ostatniej chwili. My szukamy dalej i już niedługo znowu ruszamy w Polskę, aby znaleźć kolejne wyjątkowe miejsca. Bo Polska jest najfajniejsza, pamiętajcie o tym! - dodaje redaktor naczelna.

W 5. edycji plebiscytu nominowanych było 16 miejsc, z których Czytelnicy, w głosowaniu internetowym, wybrali finałową siódemkę.

Zobacz wyniki plebiscytu >>>

Spośród głosujących kapituła konkursu wybierze dwie osoby, które wygrają Fiata 500X na tydzień, z pełnym bakiem paliwa . Dodatkowo do 50 osób trafi książka Martyny Wojciechowskiej Automaniaczka. Wyniki poznamy podczas gali rozdania nagród, która odbędzie się w piątek, 16.10.2015. Bądźcie z nami! Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie

Wyniki znajdziecie również na łamach listopadowego numeru National Geographic Traveler, który ukaże się 23 października.

Sponsorem konkursu jest marka FIAT, a partnerem Polska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny obejmują Gazeta.pl oraz radio Złote Przeboje.