Każda rodzina ma własne świąteczne tradycje. Wspólne tworzenie ozdób, gotowanie czy szykowanie zaskakujących prezentów to chwile pełne radości i bliskości. Żeby ich magia trwała cały rok, utrwal je na fotografiach. W końcu nie tylko zdjęcia z wigilii, ale także kadry z przygotowań do rodzinnych spotkań są pamiątką na lata. Spontaniczne minisesje mogą dokumentować wszystkie ważne chwile, takie jak uroczyste przynoszenie ze strychu kartonów z bombkami po prababci, zmagania najmłodszych przy wycinaniu kolorowego łańcucha czy międzypokoleniową naukę lepienia wigilijnych uszek. Wszystkie te momenty możemy zachować w rodzinnym albumie lub kreatywnie wykorzystać do przygotowania spersonalizowanych upominków dla najbliższych.

Magiczne prezenty? Tylko z Twoich zdjęć!

Oczywiście prezenty nie są najważniejsze w Boże Narodzenie, jednak trudno wyobrazić sobie grudniowe święta bez kolorowo zapakowanych pudełek leżących pod choinką. To naturalny element wigilijnej scenografii. Wybór idealnego prezentu może być czasochłonnym zadaniem. Nie od dziś wiadomo jednak, że najbardziej cieszą nas niespodzianki przygotowane od serca. Jeśli zależy Ci na stworzeniu oryginalnych i zaskakujących upominków, pamiętaj, że możesz wygodnie zaprojektować je online i zamówić z dostawą do domu.

Jak to zrobić? Spośród Twoich zdjęć wybierz ulubione, takie, które wzruszą osobę, dla której szykujesz prezent. Za pomocą bezpłatnej aplikacji CEWE Fotoświat łatwo zaprojektujesz elegancki kalendarz ścienny, przedstawiający 12 magicznych chwil na 12 miesięcy. Do wyboru masz różne formaty, dzięki którym pięknie wyeksponujesz fotografie, tworząc z nich prawdziwą dekorację Twojego domu. Ciekawym pomysłem, zwłaszcza dla najmłodszych, jest także stworzenie ze zdjęć gry Memo czy puzzli.

Startuj w konkursie i stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Od lat choinkowym bestsellerem i numerem 1 w Europie jest CEWE FOTOKSIĄŻKA, wydana dotychczas w liczbie 75 mln egzemplarzy. To sposób na stworzenie autorskiej, świątecznej opowieści – może to być relacja z minionego roku, kronika zabawnych momentów czy historia o podróżach i zdobywaniu szczytów… Możliwość kreatywnego ułożenia zdjęć, mnóstwo clipartów, gustowne ramki i zróżnicowane czcionki pozwalają na wykreowanie dzieła, które gwarantuje spektakularny efekt. Więcej inspiracji na www.cewe.pl

Chcesz stworzyć własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ? Uwiecznij na zdjęciu magię oczekiwania na święta i wygraj 1 z 24 magicznych voucherów:

24 dni oczekiwania na Święta - 24 vouchery na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ważne do 30.04.2022 r.:

  • 1 voucher na 300zł brutto
  • 6 voucherów 100zł brutto
  • 17 voucherów 50zł brutto

Konkurs trwa od 1 do 23 grudnia.