W tej malowniczej scenerii znajduje się orientalne Marina SPA, czerpiące z tradycji oraz kultury balijskiej. Oferowane tutaj masaże zdrowotne i rytuały oparte na filozofii pracy dłonią pozwalają wprowadzić umysł i ciało w stan pełnej harmonii i odprężenia. Zabiegi wykonywane są  przez wykwalifikowane terapeutki - rdzenne mieszkanki wyspy Bali. 

Tradycyjne masaże balijskie pozwalają zachować zdrowie ciała i ducha. Ich dobroczynny wpływ na kondycję psychiczną człowieka oraz doskonałe samopoczucie, sprawiają że z każdym rokiem przybywa miłośników tej indonezyjskiej techniki relaksu. Zabiegi, które znajdziemy w propozycjach Marina SPA wykonywane są na bazie naturalnych olejków i peelingów cukrowych o zniewalającym zapachu. Ich głęboko relaksujące właściwości oraz aromaty wprowadzają ciało w stan pełnej harmonii, spokoju oraz duchowej odnowy.

Orientalne masaże w Marina SPA nawiązują jednak nie tylko do kultury balijskiej. W ofercie znajdziemy również japoński masaż Shiatsu oraz masaż Lomi Lomi wykonywany już przez hawajskich, starożytnych szamanów w zabiegach rytualnych. 

Dopełnieniem nieszablonowej oferty hotelu SPA na Mazurach jest subtelny, orientalny wystrój, zapach i muzyka kojąca myśli w czasie zabiegu. Wszystko przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Strefa Wellness z widokiem na panoramę Jeziora Wulpińskiego oferuje kompleks saun, jacuzzi oraz trzy baseny: basen rekreacyjny o powierzchni lustra wody około 100 mkw z towarzyszącym mu brodzikiem dla dzieci a także dwa baseny wypoczynkowe. 

Wypoczynek w hotelu SPA na Mazurach to doskonała propozycja dla dwojga, czas na celebrowanie wspólnych chwil podczas ceremonii SPA czy rytuałów wzbogaconych naturalnymi olejami. Miejsce dla każdego, kto szuka wyciszenia i bezpiecznego azylu blisko natury.