Mikołajki to czas, od którego klimat świąteczny staje się szczególnie odczuwalny. Zieleniec chcąc wprowadzić narciarzy i snowboardzistów w ten niezwykły okres, zachęca do wzięcia udziału w promocji, dzięki której korzystanie z wyciągów 6 grudnia będzie możliwe za złotówkę.

Aby móc skorzystać z promocyjnej ceny – 1 złoty za karnet w godzinach 9.00-16.00, wystarczy  przyjść w czapce najpopularniejszego świętego i szusować w niej na stoku w Zieleńcu.

Zieleniec Ski Arena serdecznie zachęca do wzięcia udziału w akcji i pojawienia się na stoku 6 grudnia w czapce Świętego Mikołaja. W ramach promocyjnego karnetu z wyciągów będzie można skorzystać w godzinach 9.00-16.00.  Akcja Mikołajkowa odbędzie się, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą.
Jeden karnet na wszystkie wyciągi

W tym roku dodatkową atrakcją dla jeżdżących na nartach lub snowboardzie jest jeden karnet na wszystkie dostępne w Zieleńcu wyciągi. Dzięki temu odwiedzający ośrodek będą mogli wypróbować różne trasy bez obaw, czy karnet, który zakupili, zadziała na wybranym wyciągu. A jest z czego wybierać – 24 wyciągi o zróżnicowanym stopniu trudności stanowią w sumie ponad 21 kilometrów tras. Warto zauważyć, że większość z nich jest oświetlona, co pozwala na szusowanie także po zmroku.