Dzięki kolejnej, specjalnej ofercie Air France, entuzjaści dalekich i egzotycznych, podróży, mogą wyruszyć do Pekinu i Johannesburga lub odwiedzić Madagaskar. Jednak trzeba się spieszyć! Obniżone ceny przelotów lotniczych obowiązują tylko przez 3 dni -  do 22 lutego br., a podróż należy zaplanować do 19 czerwca br.

W najnowszej ofercie Air France, stolicę Chin można odwiedzić już za 1919 PLN. Pekin i jego okolice, mają turystom wiele do zaoferowania. Miasto zachwyca zabytkami, urzeka odmiennością kulturową i bajkowym krajobrazem. Jednym z głównych symboli Pekinu jest Świątynia Nieba, miejsce modlitwy o pomyślne zbiory w okresie panowania dynastii Ming i Qing. Godne polecenia jest także tzw. Zakazane Miasto, będące od XV wieku siedzibą kolejnych władców Chin, które stanowi największy zespół pałacowy na świecie. Z kolei położony pod Pekinem kompleks zwany Ogrodami Naturalnej Harmonii, od 1998 znajduje się na Liście UNESCO jako unikatowy przykład chińskiej sztuki projektowania terenów zielonych. Na blisko trzech kilometrach kwadratowych znajduje się sztuczne jezioro Kunming oraz Wzgórze Długowieczności. W odległości około 70 kilometrów od Pekinu położone jest pasmo wzgórz Badaling, wydłuż którego przebiega jeden z najlepiej zachowanych odcinków Wielkiego Muru Chińskiego.  

Do Johannesburga można polecieć już za 1999 PLN. Jest to czwarte największe miasto na kontynencie afrykańskim (po Kairze, Lagos i Kinszasa), uznawane także za światową stolicę złota. W swoim bliskim otoczeniu kryje ono niezliczoną liczbę atrakcji (np. Park Lwów, Sanktuarium Słoni, Wioska Lesedi czy Kolebka Ludzkości). Podobnie, jak Wyspa Cudów, jak niektórzy nazywają Madagaskar ze stolicą w Antananarywa. Ta egzotyczna kraina jest dostępna w promocji Air France w cenie 3149 PLN. Warto wiedzieć, że w rezerwacie Peyreras, można zobaczyć występujące wyłącznie na Madagaskarze kameleony oraz inne endemiczne gady i płazy.

Air France po raz kolejny pokazuje potęgę swojej siatki połączeń i różnorodność kierunków do wyboru. Następne 3-dniowe okazje za miesiąc.
Promocyjne bilety lotnicze Air France rezerwować można na stronie www.airfrance.pl pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

***
Air France KLM

Grupa Air France KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  Air France KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

Grupa Air France KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii "Transport" w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie Air France KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.