"Rachunek za korzystanie z Internetu w telefonie w Londynie niemiło mnie zaskoczył". Słyszeliście podobne stwierdzenia swoich znajomych? Z pewnością tak. Nie jest to jednak powód, aby bać się sprawdzenia e-maila czy Facebooka, kiedy wylegujecie się na plaży, zwiedzacie zabytkowe miasta albo chodzicie po górach. Świetnym rozwiązaniem, które pozwoli uniknąć wysokich rachunków, jest pakiet Travel & Surf.

Korzystając z Travel & Surf, zapłacisz zawsze z góry wiadomą, stałą cenę za odpowiedni pakiet, co pozwoli Ci korzystać z sieci bez stresu. Zależnie od czasu pobytu za granicą Klienci T-Mobile mogą wybierać między pakietami różnej wielkości, ważnymi 24 godziny, 3 dni, a nawet 7 dni. Z chwilą wykorzystania wybranego limitu danych otrzymasz automatyczne powiadomienie. To oznacza, że już nigdy nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty, a wysoki rachunek nie zepsuje Ci wspomnień z wakacji.

Z takimi pakietami masz pełną swobodę korzystania z Internetu. Laptop, tablet czy smartfon raz jeszcze mogą okazać się nieocenionymi pomocnikami i świetnymi kompanami w podróży. Strony www i liczne aplikacje pozwolą Ci wyszukać pobliskie restauracje, wskażą szczególnie polecane atrakcje turystyczne w okolicy i dostarczą wielu poszukiwanych informacji. Upragnione wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Umilcie je korzystając z wygód mobilnego Internetu!

TRAVEL AND SURF: STAŁA CENA W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ

Więcej informacji na stronie www.t-mobile.pl/

Sprawdź tutaj jak aktywować usługę.