Zapraszamy Was do konkursu "Moje najlepsze zdjęcie"

Każdy miłośnik fotografii w swoich autorskich galeriach ma zdjęcia, z których jest szczególnie dumny. Ten konkurs daje  szansę pokazania ich i wygrania ciekawej nagrody. Konkurs ma nieco inną formułą niż dotychczas. W galerii konkursowej możecie dodawać fotografie o różnej tematyce, którymi chcecie się szczególnie pochwalić.
  • Termin nadsyłania prac to 10 maja br. 
  • Wyłonionych zostanie 15 laureatów dla których fundator nagród, serwis PIXERS, ufundował druk zwycięskiego, bądź innego wskazanego przez autora zdjęcia, na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym, oprawionym na drewnianej ramie wewnętrznej - krosno. Dzięki czemu obraz będzie gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.
  • Nowością w tym konkursie jest to, że preselekcję nadesłanych prac Redakcja powierzy 300 najbardziej aktywnym użytkownikom National-Geographic.pl.
  • W trakcie konkursu zostaną wysłane do tych osób zaproszenia do udziału w pracach jury. Zaproszony Juror za pośrednictwem specjalnego formularza będzie mógł wybrać tylko jedno zdjęcie (warunek: nie może to być jego własna praca). Ten etap konkursu będzie trwał od 11 do 17 maja br
Jak wziąć udział w konkursie ? >>>