To dużo więcej niż projekcje filmowe, to szereg wydarzeń towarzyszących: spotkania z reżyserami filmów i autorami książek wydawnictwa Czarne, debaty, konkursy dla publiczności, warsztaty mistrzowskie i podróżniczy konkurs fotograficzny.

HumanDOC w Polsce
Tegoroczna IV edycja HumanDOC rusza 28.11.2013. w warszawskiej Kinotece. Przez cały grudzień będziecie mogli nas w całej Polsce – w wybranych kinach w kraju oraz na platformie filmowej IPLEX.PL. To nie wszystko HumanDOC ma też w tym roku specjalną ofertę dla podróżników – nasze filmy mogą Ci towarzyszyć w każdej podróży, na tablecie i smartfonach.

Filmowe podróże
Festiwal HumanDOC zabierze was w filmowe podróże, m.in. do Indii, Pakistanu, Palestyny, krajów Afryki Środkowej, RPA, a z nielegalnymi migrantami przeprawimy się przez Morze Śródziemne do wymarzonej Europy. IV edycja to liczne polskie premiery uznanych filmów: nominowanego do Oskara „Saving face”, czy wielokrotnie nagradzanych „Soldiers on the roof” czy „Meanwhile in Mamelodi”. Szczegóły na stronie festiwalu: www.humandoc.net i naszym profilu na Facebooku.