Udane zdjęcia to najlepsze pamiątki z podróży. Dzięki rozwojowi technologii obecnie fotografować może praktycznie każdy i wcale nie musimy zabierać ze sobą ciężkiego aparatu z dodatkowymi obiektywami i blendami. Profesjonalne kadry uchwycimy również, robiąc zdjęcia smartfonem, na przykład najnowszym Huawei P50 Pro, wyróżniającym się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi oraz Huawei P50 Pocket, pierwszym smartfonem marki, który można złożyć na pół w wygodną, kieszonkową formę.

fot. Huawei

Jeśli Ty również uwielbiasz robić zdjęcia i kolekcjonujesz wszystkie najważniejsze chwile na smartfonie, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Pokaż swój talent i błyśnij na wernisażu w Warszawie

Marka Huawei przygotowała kurs... i konkurs we współpracy z Marcinem Tyszką. Zainspiruj się nagraniami ulubionego fotografa gwiazd, skorzystaj z jego porad i prześlij swoje ulubione zdjęcia w jak najwyższej rozdzielczości. Chcesz pokazać kilka fotek? Żaden problem – w zgłoszeniu możesz załączyć dowolną liczbę prac konkursowych.

fot. Huawei

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • 1. miejsce – smartfon Huawei P50 Pocket
  • 2. miejsce – smartfon Huawei P50 Pro
  • 3. miejsce – smartwach Huawei Watch GT 3
  • 4. miejsce – słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick
  • 5. miejsce – głośnik Huawei Sound Joy

To nie wszystko! Zdjęcia laureatów zawisną obok prac Marcina Tyszki na wyjątkowym wernisażu w Warszawie. To może być początek Twojej kariery fotograficznej.

fot. Huawei

Na zgłoszenia czekamy do końca lutego TUTAJ.