Mowa oczywiście o papierze nawilżanym Velvet. Już wcześniej pisaliśmy, że niewielka i wygodna paczuszka to obowiązkowe wyposażenie na drogę, ale wyniki testów pokazują, że sprawdza się także idealnie w sytuacjach codziennych - po prostu warto go mieć w domu!
 


 

Do testowania papieru nawilżanego Velvet wybraliśmy aż 150 osób, które przez 2 tygodnie sprawdzały wybraną przez siebie wersję papieru nawilżanego Velvet. Do wyboru mieli jego trzy rodzaje: 
 

- Velvet Rumianek & Aloes zawierający naturalne ekstrakty roślinne i kwas mlekowy,
 

- Velvet Pure, czyli bezzapachowy i hipoalergiczny papier nawilżany o idealnie zbalansowanym pH,
 

- Velvet Junior stworzony z myślą o najmłodszych, o delikatnym zapachu brzoskwini i wesołym opakowaniu.
 

Testujący to bardzo zróżnicowana grupa, są wśród nich rodzice, kobiety, mężczyźni, podróżnicy i domatorzy. Każdy podzielił się z nami swoją opinią. Wyniki nie zaskoczyły nas specjalnie, raczej potwierdziły naszą własną opinię. 
 

Nie znalazł się nikt, kto poczułby jakikolwiek zawód związany z papierem, wszyscy testujący poleciliby go swoim bliskim i znajomym. Znaczna większość (92%) zamierza po zakończeniu testów kupić zapas papieru, by nie musieć z niego rezygnować. Rodzice najmłodszych donieśli nam o tym, że nawilżany papier Velvet to dobry sposób na nauczenie dziecka higienicznej samodzielności. 
 


 

Chyba najlepiej jest oddać głos samym zainteresowanym - przeczytajcie co o papierze Velvet pisali nasi testerzy i testerki!
 

-  To produkt idealny zwłaszcza w lecie oraz w tzw. "survivalowych" warunkach i nie chodzi mi o dziki busz, ale choćby cały dzień poza domem, gdzie nie mamy możliwości się odświeżyć. (…) Świetnie sprawdził się także podczas długiego lotu. Produkt klasa sama w sobie!!

Katarzyna M.
 

- Mogłam go zabrać ze sobą nawet w góry i nie martwić się o stan toalet.

Ewa B.
 

- Ma wygodne opakowanie. Daje skuteczne nawilżanie. Jest miły w dotyku. Nie rozrywa się w rękach. Przyjemnie pachnie. Nie podrażnia. Wygodny do używania w domu oraz do zabrania w podróż.

Aleksandra O.
 

Nasi testerzy przemówili, a jaka jest wasza opinia? Sprawdźcie sami! Warto, szczególnie, że Velvet wprowadził nie lada opcję dla podróżników: wersja travel pack papieru nawilżanego Velvet Rumianek & Aloes. Idealna do spakowania na letnie wojaże!

Advertisement