Chcielibyście, żeby Wasze zdjęcia z podróży znalazły się w Travelerze? Zapraszamy do współtworzenia działu "Akademia fotografii". Zobaczcie, kto zdobył wyróżnienie w tym miesiącu.

Co miesiąc, spośród nadesłanych przez czytelników zdjęć, wybieramy najlepsze. Praca wyłoniona przez naszych ekspertów publikowana jest wraz z komentarzem na łamach Travelera w dziale „Akademia fotografii”. W sierpniowym wydaniu wyróżniliśmy zdjęcie Weroniki Siwczak "Romantyczny Bałtyk". - Sam zachód słońca nie zrobiłby aż takiego wrażenia, gdyby nie samolot. To on przykuwa naszą uwagę. I to on jest bohaterem tego obrazu. Patrząc na to zdjęcie, chyba każdy z nas marzy, by choć raz przeżyć taki lot. Ja w każdym razie na pewno – komentuje dyrektor artystyczna Travelera Agnieszka Franus. Autorka wykonała zdjęcie zeszłego lata w Świnoujściu. - Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, by podziwiać tak piękne widoki. Wystarczy wybrać się nad polskie morze – opowiada autorka. Co zrobić, aby opublikować zdjęcie na łamach Travelera?

  • 1.    Przyślij swoje zdjęcie mailem: migawka@burdamedia.pl (wielkość maks. 2 MB; w tytule maila wpisz „Konkurs fotograficzny”). 
     
  • 2.    Napisz krótko, gdzie i w jakich okolicznościach je zrobiłeś (ok. 1000 znaków).
     
  • 3.    Spośród nadesłanych zdjęć redakcja wyłoni najlepsze.

Na zwycięzców czeka publikacja w magazynie oraz nagrody. W tym miesiącu są to książki Jacka Boneckiego Jak fotografować smartfonem oraz Kontynenty w obiektywie.