National Geographic Traveler ma już 10 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy urodzinowe wydanie magazynu. Czerwcowy numer w sprzedaży już od 23 maja!

W czerwcowym numerze Traveler zabiera Was w podróże, o których marzyliście (i na którą głosowaliście przez ostatnie dwa miesiące). Prezentujemy przepisy na wyprawy marzeń do Brazylii, Nowej Zelandii, Hawany, Dolnego Śląska, Islandii, Kamerunu, Japonii, Grecji i Kongo oraz w nepalskie Himalaje. Uczymy jak pakować prezenty po japońsku. Opisujemy najważniejsze odkrycia i wyprawy ostatniej dekady. Podpowiadamy, jak tanio podróżować po Norwegii, odwiedzamy Zakazane Miasto, ruszamy Małopolskim Szlakiem Architektury Drewnianej i testujemy gadżety na plażę.

W ramach dodatku FAMILY radzimy, jak spędzić rodzinne wakacje nad polskim morzem, w europejskich miastach i amerykańskich górach. Pokazujemy, dlaczego mali fani Astrid Lindgren powinni pojechać do Szwecji i radzimy, jak spakować dzieci na egzotyczną wyprawę. Podpowiadamy też, jak zachęcić maluchy do nauki gotowania i polubienia kuchni świata.

Na łamach numeru ogłoszone zostaną również wyniki konkursu TRAVELERY 2013 – dowiecie się, kto w tym roku otrzymał jedne z najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce, zwane „podróżniczymi Oscarami”. Zapraszamy do lektury!