Nagrody

Grand Prix

1. α6000

Aparat z wymienną optyką.
W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, α6000 jest wyposażony w system Fast Hybrid AF. 179 pól AF z detekcją fazy pokrywających niemal cały kadr plasuje aparat w ścisłej czołówce sprzętu tej klasy. W rezultacie dokładne śledzenie ostrości obiektów możliwe jest zarówno podczas nagrywania, jak i fotografowania z imponującą szybkością 11 klatek na sekundę.

2. Zestaw słuchawkowy

High-Resolution Audio MDR-NC750.
Zestaw słuchawkowy z technologią High-Res Audio, dzięki której wszystkie dźwięki brzmią idealnie. Możesz się nimi delektować gdziekolwiek jesteś, ponieważ funkcja cyfrowej eliminacji hałasu blokuje aż 98% odgłosów otoczenia. Dzięki ergonomicznej konstrukcji słuchawki są bardzo wygodne w użyciu.

3. Sony Xperia™ X

Oficjalny smartfon 12. Edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego.
Zapomnij o nieostrych zdjęciach! Dzięki aparatowi 23MP z superszybkim autofocusem, który przewiduje ruch, Twoje fotografie będą zawsze wyraźne. 5” wyświetlacz i metalowa, zaokrąglona obudowa nadają Sony Xperia X elegancji, a wydajna bateria, która pracuje 2 dni na jednym ładowaniu, zapewnia mu moc.

1 miejsca

Sony Xperia™ XA

Smartfon z 5” wyświetlaczem bez ramki i zaokrągloną obudową idealnie pasuje do Twojej dłoni i do Ciebie. Aparat 13MP z funkcją hybrydowej automatycznej ostrości oraz dedykowanym przyciskiem jest błyskawicznie gotowy do robienia idealnych zdjęć. A wydajna bateria pracuje dwa dni na jednym ładowaniu.

Wyróżnienia

Sony Xperia™ M5

Smartfon z przednim aparatem wyposażonym w szerokokątny obiektyw nada nowy wymiar Twoim selfie. Dzięki głównemu aparatowi 21,5 MP z superszybkim hybrydowym autofocusem nie przegapisz żadnego ważnego momentu. A wydajna i wytrzymała bateria pozwoli Ci zapomnieć o ładowarce na całe dwa dni.