Nagrody

Grand Prix

ASUS ZenFone Zoom S

ZenFone Zoom S odsyła kompromis do lamusa. Połączone zostały w nim najlepsze w branży technologie fotografii smartfonowej i nowatorski, dwusoczewkowy układ optyczny z niesamowitą baterią o pojemności 5000 mAh. Efektem jest niezrównany smartfon fotograficzny z zoomem optycznym 2,3x gotów zarejestrować każdą sytuację — od razu.

ASUS ZenBook UX430

ZenBook zawsze był wyróżniającym się rodzajem ultrabooka, ale elegancki ZenBook UX430 wchodzi na zupełnie nowy poziom: świetny do podróży, 13-calowy ZenBook z doskonałym do pracy, 14-calowym wyświetlaczem! Łączy w sobie zalety lekkiego, przenośnego urządzenia z większym wyświetlaczem. Jego smukła i lekka konstrukcja, kryjąca w sobie wysoce wydajne komponenty sprawia, że ZenBook UX430 jest urządzeniem, które zawsze chcesz mieć przy sobie, nieważne gdzie jesteś.

1 miejsca


ASUS ZenFone 3

ZenFone 3 to przemyślana, wyszukana konstrukcja stworzona ze szkła i metalu, utrzymana w stylistyce Zen znanej z popularnych laptopów ASUS ZenBook. Zastosowany w smartfonie aparat 16 Mpx umożliwia wykonywanie pozbawionych rozmyć zdjęć i nagrywanie filmów w 4K UHD, a czujnik korekcji kolorów oddaje prawdziwe barwy każdej fotografowanej sceny.

Wyróżnienia


ASUS ZenFone 3 Max

ZenFone 3 Max to smartfon z ekranem 5,5 cala, dzięki któremu nie musimy martwić się o czas pracy baterii. Dzięki akumulatorowi o pojemności 4100 mAh ZenFone 3 Max może pozostawać w trybie czuwania przez ponad 38 dni. Każdy potrzebuje więcej czasu na rozmowy, media społecznościowe, zabawę i oglądanie filmów bez martwienia się o stan baterii. Zenfone'a 3 Max to wszystko zagwarantuje.