Odwiedź nas w Placu Zabaw nad Wisłą i zainspiruj się do kolejnej podróży.

Planeta Travelera to wakacyjny cykl spotkań organizowany przez redakcję NG Traveler. Wspólnie z naszymi ulubionymi autorami i podróżnikami dostarczamy Wam pomysłów, praktycznych porad i inspiracji, aby ruszyć w drogę i poznawać świat. Gotowi? Czekamy na Was w każdy poniedziałek o 20:00, przez cały lipiec i sierpień w Placu Zabaw nad Wisłą.

Motywem najbliższego spotkania (21.08) podróże z adrenaliną! Victor Borsuk, wielokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu, opowie o wspaniałych miejscach, które odkrył dzięki swojej pasji do sportu. Będzie o Egipcie, Indonezji, Brazylii, ale także o naszym Półwyspie Helskim. Mnóstwo inspirujących i zabawnych historii z niesamowitymi fotografiami w tle. Nie może Was zabraknąć!

Victor Borsuk - siedmiokrotny Mistrz Polski w Kitesurfingu, trzykrotny Wice Mistrz Polski, najbardziej utytułowany zawodnik freestyle'u w Polsce. Na kite’owym podium Pucharu Świata i Europy oraz w kraju stawał już kilkadziesiąt razy. Jego przygoda ze sportami wodnymi zaczęła się w 1995 roku, gdy rodzice zabrali go na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Jako 14-latek zaczął pływać na kitesurfingu. Nauka nie była łatwa, ale po pierwszych udanych halsach poczuł, że to właśnie ten sport jest jego życiową pasją.

Victor jest doświadczonym trenerem. Prowadzi szkolenia i obozy zarówno dla profesjonalnych kitesurferów, jak i amatorów. Zaraża pasją, motywuje do treningów i pokazuje, jak łączyć sportowe hobby z codziennymi obowiązkami oraz wyjazdami po całym świecie. Właśnie o tych wyjazdach będzie opowiadał podczas najbliższego spotkania.

Zobacz także:


28.08 planowane jest ostatnie spotkanie w ramach cyklu. Tym razem o:
- podróżach kulinarnych (28 sierpnia: Baśka Starecka NAKARMIONASTARECKA.pl).

Dodatkowo po każdej dyskusji, wspólnie z Fundacją HumanDOC (organizator Festiwalu HumanDOC), przygotowaliśmy dla Was pokaz filmu. Na nadwiślanskich bulwarach będziecie mogli zobaczyć najciekawsze filmy dokumentalne, o których było głośno na świecie, ale nie doczekały się dystrybucji kinowej w Polsce. Warto! Opis najbliższego seansu wkrótce.

Partnerem projektu jest Kuchnia Konfliktu. Restauracja serwująca potrawy z regionów świata objętych m. in. działaniami wojennymi oferuje zaskakujące menu i przekonuje misją (laureat 11. edycji konkursu Travelery w kategorii Społeczna Inicjatywa Roku).

O dokładnym harmonogramie nadchodzących spotkań i repertuarze kina będziemy Was na bieżąco informować.

Dołączajcie do wydarzenia na naszym Facebooku!