Brzmi niesamowicie, prawda? Wraz z Lufthansą, Partnerem Akcji, przygotowaliśmy konkurs dla blogerów, którzy z pomocą swoich fanów przygotują i zrealizują podroż do jednego z sześciu amerykańskich miast: Bostonu, Denver, San Diego, Filadelfii, Detroit lub Charlotte.

 


Dzięki wyznaczonym przez fanów i organizatora zadaniom do wykonania przez blogerów w trakcie podróży gwarantujemy wszystkim dobrą zabawę, a dzięki relacjom na żywo wszyscy poczujemy się uczestnikami inspirujących wypraw.

Dlatego nie ma na co czekać – zaczynamy!

Nagrodzimy aż 3 osoby! Do wygrania są: dla każdego laureata voucher na bilet lotniczy do jednego z sześciu miast Stanów Zjednoczonych (Boston, Denver, San Diego Filadelfia, Detroit, Charlotte) liniami lotniczymi Lufthansa oraz 500 USD na start!

Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać na adres mailowy wyprawausa@burdamedia.pl następujące 4 elementy:

1. odpowiedź na pytanie: Które z wybranych miast (Boston, Denver, San Diego Filadelfia, Detroit, Charlotte) chciałbyś odwiedzić i dlaczego?

2. link do prowadzonego bloga oraz adresy fanpage'y bloga na Facebooku i Instagramie;

3. średnią liczbę miesięcznych unikalnych użytkowników bloga i liczbę fanów/followersów na portalach Facebook oraz Instagram (minimum 3000 UU i 1500 fanów/followersów);

4. następujące oświadczenia:

- Zapoznałem/am się i akceptuję treść Regulaminu Konkursu dostępnego pod adresem (http://www.national-geographic.pl/traveler/regulamin-konkursu-lufthansa-2018),

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w konkursie (szczegóły przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu dostępne są pod adresem: https://static.burdamedia.pl/Obowiazek_informacyjny_konkurs.pdf);

Co Cię inspiruje w mieście, do którego chciałbyś polecieć z Lufthansą? Co zamierzasz odkryć? Co może Cię zaskoczyć? 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi wraz z formułami na w/w zgody zostaną nagrodzone.

Na zgłoszenia czekamy do 2.07.2018 roku.