Zainspiruj się naszą nową serią wideo i zwiedzaj Polskę z Travelerem. Na pierwszy ogień - Wrocław.

Nowa seria Travelera „Pomysł na weekend”

To się zwykle tak zaczyna: w prognozie słońce, w planach wolny weekend i rzucony głośno pomysł „Zróbmy coś pozytywnego”. Wioletta Wiśniewska – grafik prowadząca Travelera, Teresa Tuleja – fotoedytor, oraz Krzysztof Stypułkowski  - grafik i specjalista od wideo, chwycili w dłonie redakcyjny mikrofon, spakowali aparat i w piątek po pracy ruszyli na dworzec.

Tak zrodził się pomysł na… „Pomysł na weekend” – nową serię wideo Travelera. W ciągu kilku wiosennych weekendów zamierzamy odwiedzić kolejne polskie miasta i udowodnić, że takie weekendowe zwiedzanie kraju to naprawdę świetny pomysł! Zwłaszcza gdy urlop i finanse nie są nieograniczone. O polskich miastach chcemy dowiedzieć się jak najwięcej i podzielić się z Wami wrażeniami w niezobowiązującej formie.

 

Wrocław na dzień dobry

Ekipa Travelera na pierwszy ogień wybrała Wrocław. Stolica Dolnego Śląska kusiła piękną architekturą, uroczymi zaułkami, wyciszającą zielenią , knajpkami z wyjątkowym klimatem oraz atrakcjami turystycznymi, których nie ma gdzie indziej.

Tropiliśmy krasnale, odwiedziliśmy Muzeum Pana Tadeusza, Piwnicę Świdnicką i Narodowe Forum Muzyki. Zwiedziliśmy Ostrów Tumski, odpoczęliśmy w Ogrodzie Botanicznym. Posłuchaliśmy opowieści miejskiego latarnika i przede wszystkim – świetnie się bawiliśmy.

Szukasz pomysłu na weekend? Sprawdź, co warto zobaczyć we Wrocławiu: