Co zwiedzić w Polsce?

22 lipiec 2013
Co zwiedzić w Polsce?fot. materiały prasowe

Zastanawiasz się, co robić podczas letniego weekendu? Koniecznie chwyć plecak, swojego smartfona i wybierz się w podróż po Polsce! Firma HTC zorganizowała konkurs „Kreujemy miasto”, w którym jego uczestnicy na interaktywnej mapie Polski umieścili ponad 500 najciekawszych miejsc

Zanim wyruszysz w podróż, koniecznie sprawdź www.kreujemymiasto.pl.

Wirtualny przewodnik po Polsce
Firma HTC, w maju br. zainicjowała akcję „Kreujemy miasto”, w ramach której Polacy mieli możliwość tworzenia interaktywnej mapy z najciekawszymi miejscami w naszym kraju. Na stronie www.kreujemymiasto.pl znalazły się punkty wyróżniające się designem, architekturą oraz klimatem. Internauci wytypowali 10 wyjątkowych miejsc w Polsce, a jury konkursowe wyłoniło spośród nich ścisłe podium. Przygotowując się do wakacyjnych wojaży, warto wejść na stronę i sprawdzić, co wpisać do planu swojej podróży!

Co warto zobaczyć?
Zwycięzcą i laureatem nagrody głównej została Sylwia Wityńska, autorka filmu przedstawiającego Ostrów Mazowiecką. Drugie miejsce zajęła fotografia Aleksandry Dziodzio, ukazująca most w Szczucinie. Ostatnią nagrodzoną pracą jest zdjęcie Krzysztofa Kutrzeby, przedstawiające malownicze uliczki Rzeszowa.
Pasjonaci podróży i unikatowych miejscówek, koniecznie powinni zajrzeć do zakładki aktualności.


 1. Do ulubionych
 2. Drukuj

Dodaj komentarz

Autor

Aktualności

 • Last minute: Imprezowe kierunki

  Jesień coraz bliżej, a w Europie są jeszcze miejsca, w których trwa wakacyjna zabawa. Trivago.pl przedstawia listę 6 imprezow...

 • Puszcza Dziedzictwem

  Białowieski Park Narodowy w dniach 18 – 22 września 2014 r. zaprasza na wydarzenie „Puszcza Dziedzictwem”

 • Lubuskie: odkryto zaginioną osadę!

  Pracownicy Muzeum Ziemi Szprotawskiej natrafili na trop tajemniczej kolonii o nazwie „Greis-Vorwerk”.

Blogi NG

Forum

Dla prenumeratora

Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali�my dla naszych prenumeratorów.

X

Dodaj komentarz

Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.

Zarejestruj się Zaloguj się