JuryAgnieszka Franus

W styczniu 2017 została redaktor naczelną National Geographic Polska. Od 15 lat bardzo związana z Magazynem NG, gdzie przez 12 lat pełniła funkcję Zastępcy Redaktora Naczelnego, a od 5 lat jest dyrektorem artystycznym „National Geographic Traveler”. Z wykształcenia jest geologiem. Jedną z największych pasji w Jej życiu są podróże ekonomiczne i racjonalne, w ramach których z określonym budżetem udało się Jej odwiedzić już ok. 60 krajów.

Iwona El Tanbouli-Jabłońska

Grafik i fotograf. Wcześniej pracowała w dziale graficznym magazynu “Film” oraz magazynu „Twój Styl”. Tworzyła makiety do magazynów o tematyce podróżniczej, lifestylowej oraz do albumów fotograficznych. Współzałożycielka studia F11 - Pracownia, gdzie prowadzi autorskie projekty fotograficzne. Fotografią zajmuje się od ponad piętnastu lat.

Tomasz Michalski

Kierownik Marketingu w Żywiec Zdrój, od ponad dziesięciu lat zawodowo związany z marketingiem. Warszawiak z pochodzenia, Góral z zamiłowania. Pasje zawodowe, idealnie łączy z prywatnymi. Miłośnik polskich gór, szczególnie Beskidów, w których fascynuje go piękno natury oraz niepowtarzalny klimat miejsc i ludzi.

Sergiusz Sachno

Sekretarz redakcji mediów elektronicznych w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych. Były dziennikarz „Wprost”, TVP, „Rzeczpospolitej”. Juror w konkursach fotograficznych organizowanych przez Lasy Państwowe np. „Czas na las” – konkurs współorganizowany przez National Geographic Polska.

e-mail: nationalgeographic_projekty@burdamedia.pl