szczenieca milosc
Autor: izabel17
z klimatem bardzo ładne
dziekuje :)
... no to wyjaśniło się! A przy okazji wszystkie Twoje fotografie są bardzo piękne, a "Przyzwoitka" w szczególności :)
a co tu dodac?? bezprawnie podkradaja zdjecia.......nie mam nad tym kontroli, znakow wodnych ni epotrafie zamieszczac...ale w koncu sie naucze, mam nadzieję :) www.izabelaurbaniak.pl pozdrawiam.
Izabel17 - czekam na jakiś komentarz w tej sprawie
Gdyby autorka nie zmieniła nicka rejestrując się na NG, tylko podpisała się imieniem i nazwiskiem tak jak tu: http://www.izabelaurbaniak.pl/ nikt nie miał by wątpliwości co do autorstwa i nie padły by żadne zarzuty. Tymczasem skoro ta praca wędruje po necie od dawna jako praca różnych autorów, nie dziwcie się, że padły takie sformułowania. Dziwi mnie milczenie redakcji i autorów prac w tej sprawie.
Wspaniałe zdjęcie. Gratuluję !
świetna :/ szczególnie ze tak znana na całym świecie a autor z tego co znalazłam jest Amerykaninem... http://www.tineye.com/search/127a19a8659f77ee821954b0634c9c256415dcdc?page=2 http://farm3.static.flickr.com/2425/3634664912_83a450f239.jpg?v=0 http://imgfave.lg1x8z.simplecdn.net/image_cache/125925714932038.jpeg
świetna fotka ...
Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów.
Dodaj komentarz
Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.