Wystawa fotografii z portalu National Geographic Polska
  • Kategoria: Wystawa
  • Kraj: Polska
  • Data: 05/08/2011 - 28/08/2011
  • Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku (ul. Miedziana 2/4)
  • Organizator: Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku

Od początku swojej obecności na portalu National Geographic Polska pokazują owady. Ewa Kosecka-Judin i Bożena Pojawa – głównie motyle i ważki, Ireneusz Walędzik – najczęściej muchy, pająki, pszczoły i modliszki . Na wystawę wybrałem prace możliwie różnorodne tematycznie i stylistycznie.

Na wystawę wybrałem prace możliwie różnorodne tematycznie i stylistycznie. Niejednokrotnie pokazując ten sam gatunek różnią się sposobem przedstawienia fotografowanego owada. Zależało mi też na przedstawieniu fotografii i z początku obecności na portalu, i najnowszych. Do zestawu wybranych włączyłem rzecz jasna prace najbardziej charakterystyczne , będące niejako ich wizytówką. Wiele z nich  było wyróżnione przez społeczność tytułem zdjęcia dnia. Jakkolwiek wystawa została przygotowana według  autorskiego zamysłu niżej podpisanego, dobór wszystkich prac odbył się za obopólną zgodą. Wszyscy reprezentowani są taką samą liczbą kilkunastu  prac (to jedyny akcent demokratyczny). Prezentacja jest przygotowywana od jesieni ubiegłego roku Gdybym zabierał się do tego obecnie, aby mieć przegląd  najciekawszego dorobku społeczności, mieszczącego się w kategorii „owady”, na pewno zaproszenie wystosowałbym do jeszcze 3-4 osób.

Komisarzem wystawy jest Zygmunt Prondzyński

 

Więcej informacji o wystawie znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Do moderacji
    2011-08-16 21:05

    Podziękowania i ukłony Wam wszystkim:-)

  • Do moderacji
    2011-08-06 10:13

    Gratulacje!!!

  • Do moderacji
    2011-08-03 21:04

    Brawo za pomysł i realizację aby takich więcej

  • Do moderacji
    2011-08-03 10:22

    Serdecznie gratuluję, szkoda, że do Włocławka tak daleko ode mnie...

  • Do moderacji
    2011-08-03 09:39

    to jest bezpieczny temat ale już znany byłby nietaktem a szkoda

  • Do moderacji
    2011-08-02 22:52

    Gratulacje !!! Dotarła dzisiaj do mnie ta wiadomość i cieszę się z Waszego sukcesu. Brawo !!!!

  • Do moderacji
    2011-08-02 21:43

    Duże barwa zarówno dla pomysłodawcy jak i autorów znakomitych prac ! Powodzenia :)

Imprezy NG

Dla prenumeratora

Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów.

X

Dodaj komentarz

Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.

Zarejestruj się Zaloguj się