po pewnym czasie poderwał się z ziemi i usiadł na gałązce małego kolczastego krzewu rosnącego przy stawie w pełnym słońcu
klimat
kompozycja
technika
16-02-2011
klimat
kompozycja
technika
sie robi:-) zara wrzucam:-))) ale naprawde zara, wezme z katalogu i puszczam na stronke:-) nie jak ostatnio :D:D:D
sugar apple.... kusisz dżek... poka fote :)
cudowny!
Oj, mam podobnego z Tajlandii , tylko nie chciał tak pięknie otworzyć skrzydeł. Za to mam go od spodu. Dzięki , Benka, za nazwę.
ach ta egzotyka..... , piękny okaz!!!
ciesze, że przylatują i pokazują się. Ale czekam na takiego ogromnego, który tylko zalatuje do mnie, pokręci się po macha wielki mi skrzydłami ale nie przysiada, ale po dyskusjach z Banka wynalazłem w necie roślinki które lubi:-) i okazuje się, ze bardzo lubi roślinkę Annoa, to małe drzewo, wydaje owoce. Długo nie znałem nazwy bo tylko w języku gogo mówili jak sie zwie i ni jak połączyc to z angielskim. A byłem ciekawy samej rośliny. Kiedy wpisałem nazwy roslin od Benki, które lubi ten duzy motyl i pokazały się obrazki byłem w szoku.... rosna u mnie dookoła domu właśnie te drzewa:-))) znalazłem angielską nazwe- to sugar apple. Więc jest wielka szansa że te piekne motyle uda się przyłapać jak będą siedziały. Mam na placu kilka gatunków tego drzewa z różnymi owocami. Wstawię niebawem foto.
Czy to legalna hodowla motyli ? Są papiery...świadectwa okresowych kontroli "higieny" oraz ładu i porządku w gospodarstwie owadzim ?
no i dumnyś teraz... motyle z własnej hodowli :) Udały sie nad podziw :)
o matko już padła odpowiedź:-) ciesze sie niezmiernie Banka i wielkie dzięki jak zwykle:-) jak tylko wstawię motyla zaraz do Ciebie lece z pytaniami:-)
Benka , dzięki wielkie...jesteś niezawodna :-)
Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów.
Dodaj komentarz
Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.