Czapka National Geographic

Czapka National Geographic

Hyde Park

Odpowiedz
  Narzędzia wątku

Stare 07-22-2010
Awatar Trzmiel19
Trzmiel19 Trzmiel19 jest nieaktywny

Witam!
Gdzie kupić czapkę z daszkiem National Geographic, przeszukałem Allegro, w sklepie na stronie też niema.(Nie licząc angielskiej strony, bo nie chce zamawiać z angielskiej strony...) Nie wiem czy dobry dział, ale ten najbardziej mi pasował.

Pozdrawiam

Rafał

Ostatnio edytowane przez Trzmiel19 ; 07-22-2010 o 22:37
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-23-2010
Awatar owink
owink owink jest teraz aktywny

Cytat za Zamieszczone przez Trzmiel19 (zobacz cytowany post):
Witam!
Gdzie kupić czapkę z daszkiem National Geographic, przeszukałem Allegro, w sklepie na stronie też niema.(Nie licząc angielskiej strony, bo nie chce zamawiać z angielskiej strony...) Nie wiem czy dobry dział, ale ten najbardziej mi pasował.

Pozdrawiam

Rafał
Dzięki za wniesienie sprawy... też bym kupił...Nawet gdybym nie pozostawił gdzieś kiedyś i tak miałbym już sfatygowaną.
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-23-2010
Awatar kamien672
kamien672 kamien672 jest teraz aktywny

Cytat za Zamieszczone przez owink (zobacz cytowany post):
Dzięki za wniesienie sprawy... też bym kupił...Nawet gdybym nie pozostawił gdzieś kiedyś i tak miałbym już sfatygowaną.
A ja mam!-czarną,klasyczną,sprzed 10ciu lat(sfatygowaną ) i nowszą beżową (kilkuletnią-miejmy nadzieję,że najnowsza będzie bardziej "trendy") .Powodzenia w staraniach...

Ostatnio edytowane przez kamien672 ; 07-23-2010 o 17:33 Powód: :)
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-23-2010
Awatar owink

Cytat za Zamieszczone przez kamien672 (zobacz cytowany post):
A ja mam!-czarną,klasyczną,sprzed 10ciu lat(sfatygowaną ) i nowszą beżową (kilkuletnią-miejmy nadzieję,że najnowsza będzie bardziej "trendy") .Powodzenia w staraniach...
Dzień dobry. Postaram się poskromić zazdrość przed zaśnięciem... Dobrej Nocy.
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-24-2010
Awatar Vann
Vann

Zaintrygowaliście mnie, poszukałem, są dostępne różne gadżety w necie sygnowane logo NG i to taniej niż w sklepiku , pomijając ilość asortymentu jaka jest oferowana. Swoja drogą Znaczek NG to 80% ceny produktu.

Ostatnio edytowane przez Vann ; 07-24-2010 o 07:58
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-24-2010
Awatar owink

Cytat za Zamieszczone przez Vann (zobacz cytowany post):
Zaintrygowaliście mnie, poszukałem, są dostępne różne gadżety w necie sygnowane logo NG i to taniej niż w sklepiku , pomijając ilość asortymentu jaka jest oferowana. Swoja drogą Znaczek NG to 80% ceny produktu.
Dzień dobry. Vann- ile bierzesz za pośrednictwo ?. Naprawdę mam od kilku dni jakąś obesyjną chęć zdobycia tej czapli z daszkiem.
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-24-2010
Awatar Vann
Vann

Owink, ja mam obsesje na punkcie kapelusza z rondem, a kratkę wyhaftuję sobie sam , jak mnie napadnie "coś". I kratka będzie przez ż z ce-ha
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-24-2010
Awatar tk1995
tk1995 tk1995 jest nieaktywny

A ja mam 2 czapki NG! (nie mylić z czaplą) sfatygowane ale mam!
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-25-2010
Awatar owink

Cytat za Zamieszczone przez JennyM (zobacz cytowany post):
hm, widziałam już czaplę brodzącą, czaplę w locie...no i czaplę z dziobem, ale z daszkiem jeszcze nie. Myślę owink, że obsesja jest jedynie słuszna.
Dzień dobry. Jenny ! Mam obsesję... Oh! mam, skoro myśląc o tylu czaplach tu na portalu, nagle pozwalam jej przeistoczyć się w czapkę z daszkiem ( i odwrotnie) . Moja podzielność umysłu jest jednak groźna. Ciekawe, co jeszcze napiszę myśląc o tej czapce.
Odpowiedz z cytatem

Stare 07-29-2010
Awatar Jaru
Jaru Jaru jest nieaktywny

Mam dwie, albo i trzy nawet czapki z logiem NG. Czarna i beżowa, i chyba jedną czarną oddałem tacie Obie nieużywane
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz

Narzędzia wątku

Uprawnienia umieszczania postów