Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czapka National Geographic

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czapka National Geographic

Witam!
    Gdzie kupić czapkę z daszkiem National Geographic, przeszukałem Allegro, w sklepie na stronie też niema.(Nie licząc angielskiej strony, bo nie chce zamawiać z angielskiej strony...) Nie wiem czy dobry dział, ale ten najbardziej mi pasował.

Pozdrawiam

Rafał
    Ostatnio edytowany przez Trzmiel19; [ARG:4 UNDEFINED].

Zamieszczone przez Trzmiel19 Zobacz posta
    Witam!
    Gdzie kupić czapkę z daszkiem National Geographic, przeszukałem Allegro, w sklepie na stronie też niema.(Nie licząc angielskiej strony, bo nie chce zamawiać z angielskiej strony...) Nie wiem czy dobry dział, ale ten najbardziej mi pasował.

Pozdrawiam

Rafał
    Dzięki za wniesienie sprawy... też bym kupił...Nawet gdybym nie pozostawił gdzieś kiedyś i tak miałbym już sfatygowaną.

Komentarz

Zamieszczone przez owink Zobacz posta
      Dzięki za wniesienie sprawy... też bym kupił...Nawet gdybym nie pozostawił gdzieś kiedyś i tak miałbym już sfatygowaną.
      A ja mam!-czarną,klasyczną,sprzed 10ciu lat(sfatygowaną ) i nowszą beżową (kilkuletnią-miejmy nadzieję,że najnowsza będzie bardziej "trendy") .Powodzenia w staraniach...
      Ostatnio edytowany przez kamien672; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: :)

Komentarz

Zamieszczone przez kamien672 Zobacz posta
        A ja mam!-czarną,klasyczną,sprzed 10ciu lat(sfatygowaną ) i nowszą beżową (kilkuletnią-miejmy nadzieję,że najnowsza będzie bardziej "trendy") .Powodzenia w staraniach...
        Dzień dobry. Postaram się poskromić zazdrość przed zaśnięciem... Dobrej Nocy.

Komentarz

Zaintrygowaliście mnie, poszukałem, są dostępne różne gadżety w necie sygnowane logo NG i to taniej niż w sklepiku , pomijając ilość asortymentu jaka jest oferowana. Swoja drogą Znaczek NG to 80% ceny produktu.
          Ostatnio edytowany przez Vann; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Vann Zobacz posta
            Zaintrygowaliście mnie, poszukałem, są dostępne różne gadżety w necie sygnowane logo NG i to taniej niż w sklepiku , pomijając ilość asortymentu jaka jest oferowana. Swoja drogą Znaczek NG to 80% ceny produktu.
            Dzień dobry. Vann- ile bierzesz za pośrednictwo ?. Naprawdę mam od kilku dni jakąś obesyjną chęć zdobycia tej czapli z daszkiem.

Komentarz

Owink, ja mam obsesje na punkcie kapelusza z rondem, a kratkę wyhaftuję sobie sam , jak mnie napadnie "coś". I kratka będzie przez ż z ce-ha

Komentarz

A ja mam 2 czapki NG! (nie mylić z czaplą) sfatygowane ale mam!

Komentarz

Zamieszczone przez JennyM
                  hm, widziałam już czaplę brodzącą, czaplę w locie...no i czaplę z dziobem, ale z daszkiem jeszcze nie. Myślę owink, że obsesja jest jedynie słuszna.
                  Dzień dobry. Jenny ! Mam obsesję... Oh! mam, skoro myśląc o tylu czaplach tu na portalu, nagle pozwalam jej przeistoczyć się w czapkę z daszkiem ( i odwrotnie) . Moja podzielność umysłu jest jednak groźna. Ciekawe, co jeszcze napiszę myśląc o tej czapce.

Komentarz

Mam dwie, albo i trzy nawet czapki z logiem NG. Czarna i beżowa, i chyba jedną czarną oddałem tacie Obie nieużywane

Komentarz

Kurczę, też poszukuję i też nie wiem skąd dorwać...

Komentarz

Też mam czapkę z daszkiem beżową jak i kapelusz zielony. Obie dostałem od NG. Zadzwoń do nich to może Tobie też dadzą

Komentarz

Popieram Vann'a. Ceny gadżetów, ciuchów NG są zdecydowanie wygórowane. Moim zdaniem sygnowanie produktu własnym logiem to potwierdzenie jakości, wyboru, zaufania dla produktu. A NG zawsze kojarzyło mi się z wysoką jakością.

Komentarz

No patrzcie to chyba zaraźliwe, też mi się zachciało tej czapki!

Komentarz

Odświeżam temat bo widzę, że kilku chętnych było jakiś czas temu do czapki z napisem: "National Geographic"

Akurat mi się taka trafiła i nie potrzebuję, pozwolę sobie na delikatny spam w szczytnym celu Allegro, nr aukcji 3360834596

Komentarz

Pracuję...
                              X