Konkurs Logo w chmurach rozwiązany

Do redakcji National-Geographic.pl napłynęło wiele maili z odpowiedziami. Zawierały one od jednego do trzynastu linków, pod którymi - według Was - kryły się zdjęcia z logo National-Geographic.pl

Poprawna odpowiedź jest następująca: redakcja National-Geographic.pl wśród zdjęć nadesłanych na konkurs W chmurach zamieściła cztery fotografie z logo NG:

 

Oto lista osób, które jako pierwsze wysłały poprawne odpowiedzi (kolejność według otrzymanych przez redakcję maili):

1. Bronko

Nagroda: książka "Jak zrobić idealne zdjęcia cyfrowe"

2. olkatg

Nagroda: książka "Kolor"

3. Katarzyna K.

Nagroda: książka "Kolarstwo górskie w Europie"

4. a.matysek

Nagroda: Przewodnik po Hiszpanii

5. krystyna480521

Nagroda: Przewodnik po Pekinie

Osobom, które wysłały poprawne odpowiedzi gratulujemy spostrzegawczości. Wszystkich zapraszamy do innych konkursów znajdujących się na stronie National-Geographic.pl

 

 

 

  1. Do ulubionych
  2. Drukuj

Dodaj komentarz

Aktualności

Blogi NG

Forum

Dla prenumeratora

Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów.

X

Dodaj komentarz

Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.

Zarejestruj się Zaloguj się