Wyprawa „Orient Express 2010”

Kolejnym jego ogniwem jest przygotowywana właśnie wyprawa samochodowo-rowerowa „Orient Express 2010”, planowana na okres: czerwiec–sierpień 2010.  Tym razem ruszamy na podbój Azji i zamierzamy podbić daleką Syberię, rozległe stepy i Pustynię Gobi w Mongolii, żeby ostatecznie dotrzeć do Pekinu. Następnie zataczając ciekawą pętlę wrócić odwiedzając pod drodze Moskwę oraz republiki nadbałtyckie do domu. Z uwagi na zaostrzone restrykcje ze strony władz chińskich, ograniczających poruszanie się własnym autem po ich kraju, ten etap podróży mamy zamiar wykonać siłą własnych mięśni i dojechać do Pekinu na rowerach.

  •  
  1. Do ulubionych

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Do moderacji
    2010-05-16 02:12

    powodzenia. wujek przeszedł na emeryturę i prosi mnie o kamczatke(niema z kim jechać);( kusząca propozycja z tym orient expressem.

  • Do moderacji
    2010-05-09 12:58

    Szerokiej drogi i udanej wyprawy.

  • Do moderacji
    2010-05-06 21:12

    No super...Pozdrawiam i trzymam kciuki !

Dla prenumeratora

Prenumeratorów naszych magazynów zapraszamy do odwiedzania Klubu Prenumeratora.
Znajdziecie w nim między innymi: konkursy z nagrodami, zniżki w sklepie, zaproszenia na wystawy oraz imprezy National Geographic. Dodatkowo istnieje możliwość poddania swoich zdjęć ocenie przez profesjonalnych fotografów. To jednak tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów.

X

Dodaj komentarz

Aby zamieścić ten komentarz, musisz należeć do społeczności National Geographic.

Zarejestruj się Zaloguj się